2733
2734
عزیزم چرا فکر میکنی دروغه؟  یعنی یک درصد احتمال نمیدین راست گفته باشه؟  وقتی دخترش از بعد ...

دکتر زنان بردش؟

خدای من...هرگز نگویمت دست من بگیر،یک عمر گرفته ای مبادا رها کنی......👨‍👩‍👧‍👧 هوامونو داشته باش خداجونم🏡
عزیزم چرا فکر میکنی دروغه؟  یعنی یک درصد احتمال نمیدین راست گفته باشه؟  وقتی دخترش از بعد ...

ببین من این چند روز انقدر ناراحت بودم و فکرم خرابه دختر اسی بود که اعصابم به هم ریخت...اسی قفل کرد گفت میاد خبر میده بعدش خبری نشد

اینجا انقدر از این مدل تاپیکای دروغ و سرکاری میذارن که حد نداره....منم گفتم اگه اسی از اون دسته آدماست که کارش واقعا اشتباهه...مردم احساسات دارن ناراحت میشن....

ایشالا که اینطور که شما میگی نباشه...اگه خدای نکرده اینجور باشه باید پدر اون یارو ام آر آی رو دربیارن....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین من این چند روز انقدر ناراحت بودم و فکرم خرابه دختر اسی بود که اعصابم به هم ریخت...اسی قفل کرد گ ...

درسته تاپیک سرکاری زیاد میزنن ولی ایشون مشخص بود حالش خوب نیست من کاملا درکش کردم  بعدم  توی همون تاپیکش گفته بود دخترم تا قبل ام آر آی حالش خوب بوده و درس میخونده  الان همش گریه میکنه و توی فکره و درسم نمیخونه   دکتر زنانم برده گفته سالمه   ولی حدس من اینه شاید این اتفاق براش افتاده با توجه به چند قطره خونی که دیده     اینکه اسی از دیروزم پیداش نشده یکمی مطمئنم میکنه چون احتمال میدم پیگیر شکایت باشه و اگه این اتفاق افتاده باشه دیگه حال و حوصله ی اینجا اومدنم نداره بیچاره   خدا به دادش برسه فقط 

دکتر زنان بردش؟

آره نوشته بودم بردمش از لحاظ بکارت سالمه  ولی پزشکی قانونی نبرده     بعدم گفت دخترم شام نخورده و همش گریه میکنه و درسم نمیخونه و از بعد ام آر آی اینجوری شده   برای همین حدس زدم اون اتفاق براش افتاده باشه 😥

امیدوارم اتفاقی نیفتاده باشه

هیچ مادری از مرگ نمیترسد بزرگترین ترس یک مادر این است که فرزندش را در این دنیا تنها بگذارد،درحالیکه میداند کسی مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت
2706