2752
2734
عزبزم من پیج اینستاشون ندارم میشه برام بفرستی ممنون 

Walaamusawi

یه صلوات به نیته یه نی نی سالم برام بفرستید 💓😘 ممنون که مهربونید😘😘😘 باردار نیستم برا خوب شدنه روحیه و بعد اقدام برا نی نی هست 💓💓💓 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

Walaamusawi

ممنون عزیزم هرکس این تاپیک میبنه توروخدا هرچه سریعتر تلویزیون گوشی اهنگ حذف کنید و اثرش رو ببینید بچشون تغییر می‌کنه تروخدا جدی بگیرید پسر من تلویزیون با طور مستقیم نمی‌دید ولی تلویزیون همیشه روشن بود و صدا و تصویر مجازی مغزش تغییر داده 

عزيزم حتما ببرش پيش دكتر چون به نظرم من اين رفتارا عادي نيستش وقتي درك يه نوزاد از سن خودش كمتره يا ...

مامان صدرا اگه پیامم می‌بینید حتما به شماره که دوست عزیز فرستادن پیام بدید پسرتون صدرصد درمان میشه ترخدا حتما پیام بده خیلی ها درمان شدن پسرم رو به بهبوده خداروشکر