2733
2734
اینارو میکشه  چون دنبال دعوا و بدعت هستن

حالا روزه نمگیرن ها ولی سر اینکه چرا اونا عید ما عید نیست سوال میپرسن

خدایا از عمر من بگیر رو به مادرم بده.   دوستان هر کی تونست برای سلامتی مادر من یه صلوات بفرسته. ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا جایی که میدونم برخی از اهل سنت ها روش اعلام کردن ماه رمضانشون با ما فرق داره مثلا با دیدن ماه نی ...

اونو میدونم ولی اهل سنت ایرونی ها ماه می بینن 😆😆 

فقط خدا😍
2742

ببینن میگن دیگه  این همه ستاد استهلال پس گذاشتن برا چی

سلام دوست عزیزی ک امضام رو میخونی  اگه میشه لطفا برا سلامتی خانوادم  صلوات بفرست،ممنون از مهربونیت امیدوارم ب همه آرزوهات برسی  سالها عضو زیر پوستی نی نی سایت بودم(خواننده خاموش بودم)   
حالا روزه نمگیرن ها ولی سر اینکه چرا اونا عید ما عید نیست سوال میپرسن

من روزه میگیرم الان سحری ام خوردمم  یه تاپیک دیدم که اهل سنت ها گفته بودن ماه دیدن تعجب کردم

فقط خدا😍
من روزه میگیرم الان سحری ام خوردمم  یه تاپیک دیدم که اهل سنت ها گفته بودن ماه دیدن تعجب کردم

ن بابا ندیدن گلم اونا تابع بقیه اهل سنت عید اعلام کردن وگرنه استهلال ماه در سراسر ایران مستقره و هر جا ببینه میگه

خدایا از عمر من بگیر رو به مادرم بده.   دوستان هر کی تونست برای سلامتی مادر من یه صلوات بفرسته. ممنون
2740
اونو میدونم ولی اهل سنت ایرونی ها ماه می بینن 😆😆  

اونا با تقلید از جراجع عراق یا روش تعیین اتمام ماه رمضان خودشون عید اعلام کردن

روششون با ما فرق داره

اهل سنت ترکیه هم اینطورن

ولی اگه دقت کحی سوریه و فلسطیل فرق داره و عید اعلام نکرون به خاطر این که یه فرقه دیگه از اهل سنت هستن که اونام با ماه تشخیص میدن

منم دیشب برام سوال شد تو نت خوندم 

زندگی یک چمدان است،که می آوریَش.... بار و بَندیل سبک میکنی و میبَریَش... 
اینارو میکشه  چون دنبال دعوا و بدعت هستن

دعوا نیستم کنجکاو شدم 😅😅 تویه یه تاپیک دیدم تعجب کردم که اینا ماه رو دیدن ماه اهل سنت با شیعه فرق داره الله اکبر ولی از اونجایی اطلاع دارم اهل سنت ماه نمیبینن یه قانونی خاصی دارن

فقط خدا😍