2737
2734
عنوان

تور رفتینگ شهرکرد کسی رفته عایا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 414 بازدید | 19 پست

دوس عزیز میتونی فصل های مناسب رفتینگ و تجهیزاتی که نیازه را از دو تا مقاله زیر ببینی ، اطلاعات واقعا کاملی را بهت میدن

https://byatour.com/post/بهترین_تورهای_رفتینگ_و_رودخانه_های_مناسب_رفتینگ_در_ایران_برای_قایقرانی_کدامند؟

https://byatour.com/post/تجهیزات_رفتینگ_شامل_چه_مواردی_می_شود؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

من چندین بار در خارج آر کشور رفتینگ رفتم . چهار سال پیش هم در ایران در شهرکرد رفتم خیلی عالی بود … و بخاطر خاطره خوبش توی همین تعطیلات این چند روزه یکبار دیگه با دوستانم رفتیم . ولی متوجه شدم بخاطر پر طرفدار شدنش توی این سالها باشگاههای سودجوی زیادی برای این کار تشکیل شدن …

ما در  شهر سامان در نزدیکی شهرکرد هتل گرفتیم . متوجه شدیم هر جا در شهر می گردی دلالان زیادی در اقامت گاهها ، فروشگاهها و …  برای ایشان بازاریابی می کنند … نهایتا با اصرار این افراد یک باشگاه بنام “ فرشتگان آبی “ را انتخاب کردیم …و چه اشتباهی که بسیار پشیمان شدیم …

- اولا : به بهانه صبحانه و بدون این که بپرسن چه چیزی می خوریم هزینه زیادی از ما گرفتن و سرویس ضعیفی به ما دادند …

- دوما : بسیار بی نظم و انظباط بودن و زمانی ما فهمیدیم که وقت انتخاب جای دیگر نبود… 

- سوم : لیدرهای کم سن و آماتور و بسیار بی تجربه و بی ادبی داشتن و از همه بدترشان فردی بود بنام  “سعید” … که حتی با اعتراض به مدیر باشگاه آقای “هدایت “ هم مشکل حل نشد … 

ایشان بجای این که مثل تجربیات قبلی من باعث هیجان و لذت برای توریست‌ها بشوند با دستورات بی جا برای جابجایی افراد در قایق از جاهایی که دوست داشتند بنشینند و نزدیک شدن بیش از حد به بانوان شرایط بدی را ایجاد کرده بودند …!! 

- با وجود رودخانه ای خیلی آرام‌تر از سال‌های قبل ، بدلیل بی تجربه گی ایشان در هدایت قایق دو مرتبه بعضی از افراد از جمله خود من به درون آب افتادیم که باعث گم شدن “عینک گرانقیمت” من شد که ایشان بعدا اصلا گردن نگرفتند … 

- چهارما : در انتها هم با وجود پول هنگفتی که از تک تک افراد بابت تبلیغات پکیج کامل انجام تور و سرویس برگشت به نقطه اولیه گرفته بودند … و با وجودی که به هر حال لباس افراد خیس هم بود ، وسیله برگشت مهیا نبود و افراد را دقیقا مثل کارگران ساختمانی مجبور کردند در شرایط خیلی سخت و غیر منطقی پشت نیسان وانتی بنشینند که رویش قایقها را برای بازگرداندن به محل باشگاهشان بار زده بودند . 

تجربه افتضاحی بود . 

توصیه می کنم تحت هیچ عنوان از باشگاه هایی که توسط دلالان داخل شهر معرفی می شوند از جمله “باشگاه فرشتگان آبی “ استفاده نکنید و حتما حتما خودتان شخصا به محل پل زمان خان بروید و از باشگاه های معتبر که مسیرهای هیجان انگیزتر و امکانات و افراد حرفه ای را بکار می برند استفاده کنید .