2752
2734
عنوان

فرض کنید جای ما باشید

| مشاهده متن کامل بحث + 331 بازدید | 28 پست
ممنون عزیزم، همسرتون تو کار ساختمون هستن؟ میتونید بپرسید تقریبا به قیمت الان متری چند میفته بسازیم ...

ن عزیزم شغلش ی چیز دیگه اس ولی چون پدرشون درحال ساختن کمو بیش خبر داریم ک قیمتا روز ب روز میره بالاتر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
جانم عزیزم بفرمایید 

یکی از خاستگارام ستوان نیروی دریاییه با 10سال سابقه کار.. 

گفته باید 7سال چابهار باشه بعدش میتونه بره شمال یا تهران.. ممکن نیست بیشتر از 7سال چابهار بمونه؟ 

حقوقش چقدره؟ 

کلا زندگی با همچین شغلایی چطوره؟

ممنون میشم راهنمایی کنید❤

یکی از خاستگارام ستوان نیروی دریاییه با 10سال سابقه کار..  گفته باید 7سال چابهار باشه بعدش میت ...

چندساله که چابهار هستن؟درست گفتن،اگه تازه اومدن هفت هشت سالی باید بمونن اگه از قبل بودن که خب کمتر .

من همسرم نوزده سال خدمت هستن افسر هم هستن.

و الان هفت سال هست چابهاریم امسال موافقت نکردن ولی هنوز پنجاه پنجاه هست یا امسال میریم شمال یا سال آینده،البته همسر من از اول خدمت شمال بود فقط هفت سال چابهار هستن.

حقوقش تو چابهار با توجه به حساسیت شغلی و عملیاتی همسرم ماه قبل هفده و نیم دریافتی داشته،با افزایش حقوق،ولی شمال و تهران تا شش تومن هم حقوق کمتر میشه 

خوبه شغل بدی نیست مثل همه شغلای کارمندی دیگه،درآمد کارمندی داره ولی خب همین تو غربت موندنش خیلی سخته یه هفت هشت سالی باید تحمل کرد.باقیش مشکلی جدی و خاصی نداره،

چندساله که چابهار هستن؟درست گفتن،اگه تازه اومدن هفت هشت سالی باید بمونن اگه از قبل بودن که خب کمتر . ...

گفته ک 7ساله چابهاره ممکنه یکسال دیگه هم چابهار بمونه معلوم نیست،  ولی بعدش میره شمال.. شمال هم باید 7سال بمونه؟ 

و اینکه تو شمال و تهران حقوقش دور و بر 11 تومنه؟ فک میکردم بیشتر از ایناس.. 🥲🥲

چندساله که چابهار هستن؟درست گفتن،اگه تازه اومدن هفت هشت سالی باید بمونن اگه از قبل بودن که خب کمتر . ...

ماموریت های طولانی هیچوقت تموم نمیشن؟ معمولا چند وقت یکبار میرن ماموریت؟ 

گفته ک 7ساله چابهاره ممکنه یکسال دیگه هم چابهار بمونه معلوم نیست،  ولی بعدش میره شمال.. شمال هم ...

اره خیلی خیلی دیگه بخواد بمونه دوسال دیگه،

بله حقوق یازده یا دوازده میشه حدودا ،ببین مبلغ حق عملیاتی کسر میشه پنج شش تومنه فکر کنم.

ماموریت های طولانی هیچوقت تموم نمیشن؟ معمولا چند وقت یکبار میرن ماموریت؟ 

خواستگار شما تو ناو خدمت میکنن؟کدوم ناو😬

همسر من افسر ناوبر هست هشت سال تو ناو بود،از سال ۹۵ دیگه دریا نرفته فرماندهی جاهای دیگه رو داره به مراتب سخت تر اما همین که همیشه هست و شبا خونه است کافیه😁

دیگه نمیتونم یک روزم تحمل کنم بره دریا،

اره خیلی خیلی دیگه بخواد بمونه دوسال دیگه، بله حقوق یازده یا دوازده میشه حدودا ،ببین مبلغ حق عملیات ...

من گفتم با سختیای شغلش کنار میام خوبه ک حقوقش بالاست، ولی حالا ک حقوقشم پایینه تصمیم گیری سخت شد برام

خواستگار شما تو ناو خدمت میکنن؟کدوم ناو😬 همسر من افسر ناوبر هست هشت سال تو ناو بود،از سال ۹۵ دیگه ...

نمیدونم فقط گفت ک ستوانه و ممکنه ماموریت طولانیش تا5ماه باشه..(رشتش مدیریت دفاعی بوده😁) 

خداروشکر که شغلشون راحتتر شده.. 

نمیدونم فقط گفت ک ستوانه و ممکنه ماموریت طولانیش تا5ماه باشه..(رشتش مدیریت دفاعی بوده😁)  خ ...

مدیریتی ها دریا نمیرن زیاد شاید و به احتمال کم هست .

اره دیگه ما هردو شاغلیم 

خداروشکر خوب مدیریت کردیم و دوتا خونه ماشین اینا داریم ولی خب حقوق کارمندیه مثل همه ادارات دولتی دیگه.