2733
2739
عنوان

الزایمردارم کمک کنید😔😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 115 بازدید | 23 پست
غزیزم تا میتونی در روز عسل و ارده بخور ،مثلا کنار چایی به جای قند،غذاها در چند وعده کوچیک ختما بخور& ...

دیابت دارم بایدکم مصرف کنم

خدایایه روزی یه جای عوض این همه صبوری هام روجبران کن  خدایاازتنهاچیزی که همیشه ترسش تووجودمه لحظه ورودبه قبره خدایا دراون لحظات کمکم کن ازفشارقبرخوف قبروعذاب قبردرامان بداریاارحم الراحمین  
سودو دمانس یا افسردگی کاذب که نشونه ی افسردگیه این آلزایمر نیست عزیزم افسردگیه برو پیش ر ...

اره احساس افسردگی دارم گاهی

خدایایه روزی یه جای عوض این همه صبوری هام روجبران کن  خدایاازتنهاچیزی که همیشه ترسش تووجودمه لحظه ورودبه قبره خدایا دراون لحظات کمکم کن ازفشارقبرخوف قبروعذاب قبردرامان بداریاارحم الراحمین  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از همونه فدات شم ......

خدانه نکنه عزیزم

اگه کسی چیزی بدرد بخور گف بمنم بگو چون بعضی چیزا یادم میره مادر شوهرمم بهم میگ گیجی مگه یا خنگی خیلی ...

اره شوهرمنم میگه گیجی

2728
اره احساس افسردگی دارم گاهی

اصلا چیزی که میگی نشونه ی بارز افسردگیه عزیزدلم❤🤌🏻🌱

برو پیش روان پزشک، باهاش صحبت کن، یه مدت دارو مصرف کنی همه ی علائمت از بین میره✌🏻

اره شوهرمنم میگه گیجی

منم مشکل شما دارم ۳۰ سالمه مثلا دیشب موقع افطار به جای ۴ استکان ۵ استکان گزاشتم همسرم گفت چرا ۵ تا گزاشتی من  حتی یادم نبود یک استکان اضافه نگاه کردم دیدم راست میگه . میرم وسیله بردارم جای یخچال فراموش میکنم در یخچال میبندم دوباره یادم‌میاد. یا مامانم یک‌وسیله میگه بیار فراموشم میشه 

منم مشکل شما دارم ۳۰ سالمه مثلا دیشب موقع افطار به جای ۴ استکان ۵ استکان گزاشتم همسرم گفت چرا ۵ تا گ ...

دقیقامنم همه این مشکلات رودارم

2740
دقیقامنم همه این مشکلات رودارم

اره منم داغونم کلید اتاق خوابم رفتیم تفریح گم کردم شب برگشتیم بدون کلید موندیم. وای کارای بدتریم میکنم مثلا یکبار حواسم نبوده ظرف یخچالی فک کردم شستم گزاشتم داخل کابینت مثلا ۲ روز بعد لازم داشتم برداشتم دیدم کپک زده