2752
2734
عنوان

نامزدم گفت که ...😤

| مشاهده متن کامل بحث + 989 بازدید | 39 پست
اسی عزیزم کجا بزرگ شدی کدوم کشور اهل کجایی

امارات . دبی

تیکر بارداری نیست تیکر تاریخ احتمالی عروسیمه😍                      👑 پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👑               تو زندگیت هیچ کسی رو اندازه خودت ازیت نکردی...💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امارات . دبی

اها خوشبحالت  دبی جای خوبیه  

داستان ازدواج اجباریم🥲🥲🥲تاریخ تولد داداشم زدم   این دنیا به من یه شوهر  مو فرفری بدهکاره🥺💔 🙂💔💔غم های دلم غم های مادر کاشکی مادرم دختر نمیداشت 🖤😔💔
2731
اها خوشبحالت  دبی جای خوبیه  

اره خوبه خیلی من تو ناز و نعمت بزرگ شدم نه مثل دختر عمو هام

تیکر بارداری نیست تیکر تاریخ احتمالی عروسیمه😍                      👑 پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👑               تو زندگیت هیچ کسی رو اندازه خودت ازیت نکردی...💔
چجوری یهو از اونجا عاشق نامزدت شدی؟؟ اخه دورین از هم ؟؟ از طریق رفت و امد فامیلی؟؟

من  عاشق نامزدم نشدم خانواده ها خواستن 

چرا

چون منو انتخاب کرده چون منم تو خانواده شوهرم بودن که هنوز مادرشوهرم میگه ما میخواستیم اینو بگیریمیعنی نیخواستن دخترخالشو بگیرن اما با اینکارا خودشونو خراب میکنن چون شوهرم متو انتخاب کرده حالا اونا حسودی کنن

چون منو انتخاب کرده چون منم تو خانواده شوهرم بودن که هنوز مادرشوهرم میگه ما میخواستیم اینو بگیریمیعن ...

اره والا راست میگی خیلی ممنون گلی

چون منو انتخاب کرده چون منم تو خانواده شوهرم بودن که هنوز مادرشوهرم میگه ما میخواستیم اینو بگیریمیعن ...

میدونی دختر داییش رو میخواستن بدن به نامزدم عین تو بعد اون منو انتخاب کرده با اونا مخالفت کرده