2752
2734
عنوان

دارم‌میرم‌تو اتاق عمل برا سزارین و یه دعا دارم از ته دلم

| مشاهده متن کامل بحث + 412 بازدید | 25 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای بهترین روز زندگیته،،،،من که بهترین حسو لحظه زایمان بچه هام داشتم،،هیچ حس خوبی تا حالا تو سی سال زندگیم نتونست با حس لحظه زایمانم برابری کنه،،،لحظه لحظه امروز زندگی کن

2731
اخه عزیزم‌اگه بدبختی عین من دعاش قبول بود اینقدر بیچاره نبود که حتی روز زایمانشم از دست شوهرش اشک بر ...

هورمونات ریخته بهم عزیز چیزی نیست خودتو ناراحت نکن

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
خیلی دلم‌سوخت از رفتارش خیلییییییییییی خیلییبییی

شاید اونم دست خودش نبوده شاید استرس زایمان تو داشته یا از جایی دیگه اعصابش بهم ریخته بوده الان فقط خودت مهمی و نی نی کوچولو ت پس تا میتونی با انرژی خوب و دل آروم برو برای سزارین

❤️
خیلی دلم‌سوخت از رفتارش خیلییییییییییی خیلییبییی

بیخیال عزیزم. پارسال من زایمان کردم شوهرم نه گل خرید نه شیرینی نه هدیه... از بس که تو تلاطم بود و استرس و خوشحالیش باهم قاطی شد به کل فراموشش شد ک اینارو بگیره برام... منم اصلا اهمیت ندادم .تازه چند روز پیش گفت عه من چرا پارسال اینارو نگرفتم. گفتم خسته نباشی  تو هم فکر کن شاید شوهرت استرس داره ک یادش رفت . انشالله به سلامتی زایمان کنی یه سوگولی ماه به دنیا بیاری

عزیزممممم برای این موضوع وقت داری فکر کنی الان آرامش داشته باش و فقط به نازنینی که قراره به دنیا بیاریش فکر کن 

برای همه ی اونایی ک بچه دار نشدن هم دعا کن حتما...

یادت نره ❣️