2733
2734
عنوان

الان چی بپزم که برای ساعت ۱۱ اماده بشه😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 530 بازدید | 40 پست

دمی درست کن سریع میشه بامرغ بزار

یه ضرب المثل انگلیسی هست که میگه :                                   اشتباه یه پزشک زیر خاک دفن میشه،،،،،                                    اشتباه یه مهندس روی خاک سقوط میکنه،،،،،،،                           اما اشتباه یه معلم روی خاک راه می رودوجهانی را به نابودی میکشد،،،،،،،،                                                                         بَرایِ حألِ دِلَمْ کَمْی غَزَلْ لٌطفاََ»ᥬ🥰᭄ 🌷🌷🌺🌹خدایا توکی رو داری که اینقدرآرومی❤❤🥺

انقد بخودتون سخت نگیرید ی املتی نیمرویی ... چون دیر زنگ زده اصلا ممکنه تو الان از خواب پاشدی تا بخوای دوش بگیری خونه رو مرتب کنی وقت نداری مقصر خودش ک دیر زنگ زده و اینکه رستوران ک نیست هر وقت بری اماده پذیرایی

2731

ببین بهترین کار الان استنبلی درست کن. کلا یه ساعته تمومه بدو 

برای شفای مادرم و آزادی شوهرم از زندان صلوات بفرستید خدا کمکم کنه دلم خوش باشه دلم و ذهنم اروم باشه.التماس دعا دارم ممنون💔🥺😘😭

در مورد اون کاربرای خانوم که تو اون پست در مورد آقایون نظر میدن. ترسیدم اونجا نظر بدم که بزنن گزارش. 

میخواستم بگم اونها خودشون بیماران روانی هستن که فکر میکنن همه آقایون بیمار جنسی ان. اصلا یکی بیمار باشه و بیاد اینارو بخونه. مگر کسی اینجا کسیو میشناسه که بخواد بخونه یا نه. 

اینا خانواده همونایی هستن که تو مغازه ظرف ماست رو خالی میکنن رو سر دخترای مردم چون به نظر خودشون کار درست اونه. 

یه عده با مغزهای پوسیده که چیزی برای ابراز ندارن جز یک تعداد اعتقادات خرافی و مزخرف. 

ببخشید اینجا نظرم رو گفتم. 🌹 ممنون اگر خوندین. 

کاربر آقا هستم
در مورد اون کاربرای خانوم که تو اون پست در مورد آقایون نظر میدن. ترسیدم اونجا نظر بدم که بزنن گزارش. ...

دقیقا

حالا نکه خودشون خیلی خوبن !

میرن چپ میرن راست میگن اقایون فلانن😆

یکی نیست بهش بگه تو اول یه نگا به خودت و افکار کثیفت بکن

بعدش به اقایون گیر بده

دقیقا حالا نکه خودشون خیلی خوبن ! میرن چپ میرن راست میگن اقایون فلانن😆 یکی نیست بهش بگه تو اول ی ...

متاسفانه ح کومت هم از اینا پشتیبانی میکنه. هرچقدر خرفات رو اشاعه بدی نونت بیشتر تو روغنه. و قشری هم که اینجا هستن من اینجوری برداشت کردم که اکثرا از قشر آسیب پذیر و زود باور هستن. 

کاربر آقا هستم
متاسفانه ح کومت هم از اینا پشتیبانی میکنه. هرچقدر خرفات رو اشاعه بدی نونت بیشتر تو روغنه. و قشری هم ...

ما زنا مشکلمون از همجنس خودمونه!

امثال همین کثافتای کثیفن که در اینده پسراشون میشن یه سری مریض جنسی

ما زنا مشکلمون از همجنس خودمونه! امثال همین کثافتای کثیفن که در اینده پسراشون میشن یه سری مریض جنسی

من که کلی حرص خوردم از این آدمها. و اینجا هم که دیدمشون. بدتر شدم. خدایی بالای ۶۰ درصد تاپیکارو نگاه میکنم حالت تهوع میگیرم... یعنی واقعا یه عده به اینا اعتقاد دارن؟! و کامنتای زیرشون مشمئز کننده تر. 😐😐 جامعه ما خیلی مزخرفه و این آدما هم ناگزیر از جامعه مان و خبر بد اینکه بر ما هم ح کومت میکنن. 

کاربر آقا هستم
ما زنا مشکلمون از همجنس خودمونه! امثال همین کثافتای کثیفن که در اینده پسراشون میشن یه سری مریض جنسی

خوشخال شدم از اینکه یه نفر مثل شما بود که جوابشون رو بده به هر حال. ممنون از طرز نگاهتون🌹

کاربر آقا هستم