2752
2734
اصلن قرص نخور فردا و برو اول آزمایش بده چون قبل از ازمایش یا باید سه هفته مرتب خورده باشی یا سه هفته قطع مصرف باشی ضمناااا خیییییییییییییییییلی خیییییییییییلی مهمه ، دوراز جون بچه ت ، کم کاری اگه قرص نخوری ، بچه رو دچار عقب ماندگی ذهنی میکنه ، با یه سرچ ساده هم میتونی ببینی ، حتی یه روز هم نبیاد نخوری در ضمن اصلن سر خود یا با دوز قبلیت نمیتونی بخوری و تو دوران بارداری باید مرتب چک بشی که دکتر زنانت رو وقتی در جریان قرار بدی خودش مینویسه ، در سه ماه اول بارداری مخصوصن حیاتیه ، چون جنین هنوز ترشح تیرویید نداره و از بدن مادر میگیره و مادر کم کار تر هم میشه ، بعد از سه ماه احتمالن دوزت رو کم میکنه من هم دارم و هفت ساله قرص میخورم ،اوایل سختم بود الان مثل یه کار روزمره بهش نگاه میکنم اول صبح میخورم و تمام حتمااااا باید ناشتا باشی و نیم ساعت بعدش حداقل نخور چیزی چون جذبش رو پایین میاره ،ضمنا اگر دکترت قرص آهن بهت داد سعی کن چند ساعت بین قرص تیرویید و آهنت فاصله باشه چون جذبش رو کم میکنه ، خواهش میکنم تیرویید رو جدی بگیر ، بچه ت هم ایشالا بدنیا اومد یه تست غربالگری تو بیمارستان میگیرن ، ولی خودت دو هفته بعدش حتما یه جای دیگه ببر ازمایش ، و بعد سالی یکبار تا دو یه سالگی که خیالت راحت بشه ، عوارضش در کودکان خیلی زیاده اگه به موقع درمان نشن ، حتما یه سرچ کن
ماریا جان چقدر دکتر بی مسئولیتی ! اصلن ازمایش تیرویید جزو آزمایشای خیییلی ضروری دوران بارداریه ، من نمیدونم از کدوم خراب شده ای مدرک گرفتن اینا ، خدا رحم بچه ت کرده ، ایشالا همیشه سالم باشه ، حتما هم یه ازمایش تیروید ببرش

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم خیلی اعصابم خورده میخاستم اقدام کنم رفتم چکاب کاامل بدم کمکاری دارم شدیدم هست حالاقراره از دوباره تکراربشه اگه مطمین شدن برم دکترغدد فک نکنم فعلابتونم فعلااقدام کنم گریهههه
خداجونم مرسییییییی به خاطر همه چیز.این دفعه هم هوامو داشته باش
سلام دوستان. منم کم کاری تیروئید داشتم اما قبل بارداریم فهمیدم و مرتب قرصمو خوردم خداروشکر اومد ژایین با قرص بعدشم خدا خواست و باردار شدم و مرتب میخورم. خیلی خطرناکه قطع کردنش. بچه ها درست میگن خدای نکرده باعث عقب افتادگی ذهنی نی نی میشه خیلی جدی بگیرین بچه ها
خدا جونم شکرت. دوستای نی نی سایتیم هم منتظر نذار
2731