2752
2734
عنوان

مادر من بدترین مادر دنیاست......

| مشاهده متن کامل بحث + 899 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من از زنای اروپایی خبر ندارم قضاوت هم نمیکنم اما کاش میدونستم نویسنده اینرمطلب کیه که باعث شده خیلی ازمادرای ما بدون فکر به آینده بچشون اونا رها کنن و برن پی آمال وآرزوهای خودشون .وبعد بگن ماهم انسانیم وزندگی باید بکنیم . میشه بگید زندگی کردن اونا باید به قیمته از بین رفتنرزندگی کودکی ختم بشه که نه مهر مادر داره نه دسترمحبتش
خیلی عالی بود مرسیییییییی..... میخواستم بگم دقیقا مثله مامانه من!!! ولی اخرش دیدم متنه!! ولی مامانه منم خیلی وقتا که بهش نیاز داشتم کنارم نبود.....همیشه سرکار بود...
به نظره من مادر باید به خودش برسه و دنباله ارزوهاشم بره ولی در کنارش به نیازهای بچه هاش هم توجه داشته باشه. میشه اینارو در کناره هم داشت فقط باید برنامه ریزی کرد.
اووووووه اصلا اینجوری که شلوغش کردین نیست میخواست همون جمله معروف رو بگه که مادر کافی باشید نه مادر کامل میخواست بگه لازم نیست بعد از بچه دار شدن همش بوی ترشی و پیاز داغ بدین و خودتون رو تو مسائل بچه غرق کنید و دیگه به هیچ کدوم از علاقه مندی هاتون نرسید
ما یک مشت خاطره‌ایم.. هر کدوم برای کسی تلخیم
من شما رو نمیدونم ولی خودم علاقه ای ندارم برای بچم فداکاری کنم بعد که رفت و پشت سرشو نگاه نکرد دچار سرخوردگی بشم یه جوری زندگی میکنم که خودمم رضایت داشته باشم بشینم خودمو وقف بچم کنم و بهش یاد بدم که اونم باید خودشو وقف دیگری کنه... این زندگی نیست. بچه بزرگ میکنم که از زندگیش استقاده کنه در درجه اول باید خودم براش الگو باشم ببخشیدا همچین میگین بچه بیاریم بریم دنبال زندگیمون انگار که قراره بریم پی الواطی!!!من بعنوان یک مادر باید مستقل باشم کار کنم و مفید باشم و تفریح کنم تا روحیم برای یاد دادن زندگی به بچم بالا باشه مادری این نیست ک خودمونو فراموش کنیم من بعنوان یه مادر ترجیح میدم جوری بچمو بزرگ کنم که به من حس دین نداشته باشه زیاد دیدم مادراییرو که با فداکاری بیش از حد حس عذاب وجدان رو به فرزندانشون القا کردن و این بزرگترین ظلم به بچه ست من قالب مادر اروپایی رو خیلی بیشتر میپسندم
تو سیگارو خاموش کن تا بگم ...
چه طور میشه با گریه هم دود شد...
چه طور میشه با خنده هم زخم خورد....
چه طور میشه با عشق نابـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــود شد....
من نمیدونم چرا بعضی از دوستان فکر میکنن اگه بخوای به خودت برسی و کتاب بخونی و مواظب هیکلت باشی نمیتونی مادر خوبی باشی اصلا مفهوم حرفشونو درک نمیکنم ولی به هر حال این متن خیلی چیزا رو برام روشن کرد و به دلم نشست البته نظر هرکس برای خودش محترمه
تو سیگارو خاموش کن تا بگم ...
چه طور میشه با گریه هم دود شد...
چه طور میشه با خنده هم زخم خورد....
چه طور میشه با عشق نابـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــود شد....
2706