2733
2734
عنوان

خانمهای مومن و مذهبی بیاین کمک یه مادر در دمند

| مشاهده متن کامل بحث + 343 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چطور اون آقا رو وارد زندگی خودمون بکنیم 

خب اگر مایل نیستید اجازه رفت و آمد ندید 

بگید خواهرتون تنها بیاد دیدن شما 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
خواهرتون هیچ مشکلی با این موضوع ندارن؟ 

خواهرم شستشوی مغزی شده .خواهرم رتبه صد کنکور بود قرآن تلاوت می‌کرد نماز شب میخوند الان گرفتار یه ارمنی شده که اصلا از اسلام زده شده

ببخشید میشه بیشتر توضیح بدین پلیس میاد چیکار میکنه

این ازدواجها یا هم خونه بودن غیر قانونی هست خودشون می‌دونن چکار کنن 

یکی از بستگان ما که تکلیفشو با نامزدش معلوم نمی‌کرد صیغه بود زنگ زدن به پلیس مجبور به ازدواج شدن

خانمهای محترم ممنون که وقت گذاشتین اظهار نظر کردین .امیدوارم به حق این شبهای عزیز خدا هیچ بنده ای رو با آبرو ش به آزمایش نکشه .برای قوت قلب ما دعا کنید خواهش میکنم