2737
2734
عنوان

کسایی که اطلاعات مذهبیتون بالاست بیاید کارتون دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 487 بازدید | 28 پست

باطله عزیزم. باید ساعت اذان رو از قبل چک میکردی

خدارامیشناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وا غیر عمد بوده 

طبق چیزی که تو احکام و رساله ها اومده، این روزه باطله. 

تعریف غیر عمد این نیست، خوردن غیر عمدی یعنی خوردن از روی فراموشی یا اینکه کسی با زور و اجبار دیگری غذا بخوره

خدارامیشناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
2731
طبق چیزی که تو احکام و رساله ها اومده، این روزه باطله.  تعریف غیر عمد این نیست، خوردن غیر عمدی ...

ایشون ساعت اذان گوش اشتباه بوده 

و فکر میکردن ساعت پنج خورده ای اذانه 

ایشون ساعت اذان گوش اشتباه بوده  و فکر میکردن ساعت پنج خورده ای اذانه

بحث نداریم که! زنگ بزن دفتر مرجع تقلیدت سوال کن. 

2740
نمیدونم از این برنامه بپرس جوابتو میدن هر سوال مذهبی داری از برنامه پاسخگو بپرس تو مایکت یا بازار می ...

چه کسی توی این نرم افزار  به سوالم جواب میده؟

الان یکی از دوستان گفت همسرش طلبه است و میگه قبوله 

یکی دیگه گفت طبق کتاب ماجع تقلید باطله

تو رو خدا منو لایک نکنید
چه کسی توی این نرم افزار  به سوالم جواب میده؟ الان یکی از دوستان گفت همسرش طلبه است و میگه قبو ...

خب از برنامه بپرسید ‌.. اینا اطلاعات مذهبیشون بالاست حتما بهت میگن من خودم از این برنامه استفاده کردم