2733
2739
عنوان

شوهرم بهم گفت خجالت میکشم بگم تو زنمی

| مشاهده متن کامل بحث + 1798 بازدید | 29 پست

واقعا همچین مادر و پسر بی شخصیت رو چجوری تحمل میکنی؟!

وقتی واست ارزش قائل نیستن بهت توهین میکنن چرا تحملشون میکنی!

ببین اگه میدونی شوهرت آدمه و این حرفاش بخاطر مادرشه اون پرش کرده دنبال راه چاره باش شوهرتو رام کنی بشین سر زندگیت ولی اگه این حرفا حرفای واقعی شوهرته ی لحظه هم تحملش نکن

میخوام انقده دلار بسازم که بپیوندم به قشر سیر زمین ‌!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نمیفهمم چرا نسل این مادرشوهرا منقرض نمیشه  تا کی باید از دستشون بکشیم  منم بخاطر مادرشوه ...

منم الانم ب خاطر اون سگ من زد و از خونه رفت

تازگیا دست بزن روم پیدا کرده

کو کو سبزی 🥗🥪🌮 میقولی؟🤤😋
2738
خب مشکلتون ریشه ایی  ک این سکانس ازش تعریف کردی  ببین مشکلت جیه باهاش بچه ک نیستین تیکه و ...

من همین امشب گفتم 

گفت زر نزن..و رفت 

باورت میشه خندم گرفته بود با اینکه من زد و فوش داد

خندم گرفت 

هرچی میگم چته چرا همچین میکنی 

خودشم نمیدونه چشه

کو کو سبزی 🥗🥪🌮 میقولی؟🤤😋
 بیماری روانی داره حتما گلم 

فک کنم جای دیگه اعصابش خورده کسی غیر من گیر نیاورده

همش رو من خالی میکنه

بعضی مردا میشینن بازنشون دردل میکنن اروم میشن

این عصبانیت بیرون خونه 

رو من با کتک و داد و دعوا خالی میکنه..

اروم میشه

کو کو سبزی 🥗🥪🌮 میقولی؟🤤😋
مشکلت اینه اشتباه یکی دیگه رو پیش یکی دیگه میبری. نباید اجازه بدی رفتارای مادرش وارد صحبت های تو و ه ...

اخه مادرشوهرم اینجوری کرد چندین بار ابرومو برد همه جا مامانمم دید من ناراحتم از مسافرت رفتن شوهرم به خاله ی شوهرم گفت دومادم همش دخترمو اذیت میکنه این چ وضعشه و ازین حرفا اونم کف دست شوهرم گذاشت با شوهرم دعوا داشتیم مبگفت مامانت چرا اینجوری گفته گفتم مامانت تو چندبار پشت سر من حرف زد من یبارم به تو نگفتم 

زیبای حقیقی اسم یه سریال هست اعتماد به نفس کاذب ندارم  
اخه مادرشوهرم اینجوری کرد چندین بار ابرومو برد همه جا مامانمم دید من ناراحتم از مسافرت رفتن شوهرم به ...

تا میتونی سعی کن روی رابطه خودت و همسرت تمرکز کنی .نه حرفی بیاد و نه بره. برای همسرت قابل اعتماد باش ، تا براش مهم بشی. 

•🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿دختر خانم دهه شصتی🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿 
2706