2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از خدا سالم بخاه ن پسر

سالم باشه و صالح

شوهرم خیلی پسر دوس بود خیلییییییییی

اومد بچم پسر شد شکر خدا

بعد یکسال باز حامله شدم ناخاسته شوهرم وقتی فهمید دختره خیلی ناراحت شد  انگار کلاسش اومده بود پایین

الان دخترم سه سالشه شوهرم جونش درمیره برا دخترم از بس ک شیرینه

برا دختر چیکار کنیم ؟

برا دختر آخرین اقدامت باید همونجا که آمپول میزنی باشه ، مثلا ۱۲، ۱۳ ، ۱۴ اقدام کنی همون شب ۱۴ آمپول بزنی .  تا تخمک آزاد شه اکثر اسپرم های لوله فالوپ x هستن دیگه . به بعدشم نباید اقدام کنی چون y ها سرعتشون زیاده نیم ساعته میرسن به تخمک پسر میشه

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘
2740
مرسی عزیزم 😘

خواهش میکنم😘

من با این روش دوتا بچم درست تعیین جنسیت شدن! اولی دختر دومی پسر

همینو بدونی که عمر اسپرم دختر تا ۵ روزه و پسر یه روز نهاااایت ۳۰ ساعت  احتمال زیاد درست درمیاد اگه خدا بخواد!

چون آمپول که بزنی ۲۴ تا ۳۶ ساعت بعد تخمک آزاد میشه ، اگه آخرین اقدامت ۲۴ ساعت قبل یعنی همون زمان که آمپول میزنی باشه شانس دختر شدنش خیلی بیشتره

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘
ممنونم💗

اگه میخوایین بچتون تک فرزند باشه  سعی کنید پسر باشه بهتره براش دختر گناه داره تک فرزند باشه

تک فرزند میخایم فعلا یکی بسه 😂اینم اگه بشه 

تا وضعمون خیلی خوب باشه بتونیم مهاجرت کنیم دختر هم میاریم تو ایران دخترا خیلی اذیت میشن 

پسرا هم میشن هاا ولی دختر بیشتر

والا چیزی برا ام به ذهنم نمیرسه امضام نمیاد🫠😂😂
2706