2733
2739
ریختم نمک دادم آبلیمو دادم یخ دادم غذا دادم

ابشو عوض کن اب سرد تگرگی بریز توش حالش خوب میشه اب تصفیه بریز

الله و اکبر_ الله و اکبر_ الله و اکبر/خدایا بهرکی بچه نداره بچه بده بهرکی هم دادی حفظ کن براش الهی آمین🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عمر هر چی چیزی کسی دست خداست

بهت تسلیت میگم انشالله غم آخرت باشه

حاجت داری که دلت میخواد بهش برسی؟؟ سبزقباا می شناسی ؟اگر نمیشناسی بیاا تاپیکم دست خالی از پیشش نمیایی حاحتتو میده حاجت خودمو داده تاپیکم بخونید می بینید حاجت دوستان رو هم داده انشالله حاجت روا بشید برای منم دعا کنید🌱🌷
2731
ریختم نمک دادم آبلیمو دادم یخ دادم غذا دادم

تسلیت میگم

ولی من به یه بیمکس توی زندگیم نیاز دارم           داداش ماداد زدیم نفهمید!تومیخوای ازچشمات بفهمه...؟ما پشت هزاران لبخند خود مرده ایم!....)     دردیست در این سینه که همزاد جهان است..... 💔
2740
ماهی عید نخرین این ماهی قرمز ا برای طبیعت و سلامتی خودمون به شدت ضرر داره ،به سرعت ویروس هارو جذب و ...

صحیح نیست ایشون یکساله داره ماهیشوازخودمم هرسال یکی دوماه میمونن

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
ماهی عید نخرین این ماهی قرمز ا برای طبیعت و سلامتی خودمون به شدت ضرر داره ،به سرعت ویروس هارو جذب و ...

من نمیخرم خانواده میگیرن عهده نگهداریشونم میفته گردن من نمیفهمن ایناهم زندگی دارن خب...

من نمیخرم خانواده میگیرن عهده نگهداریشونم میفته گردن من نمیفهمن ایناهم زندگی دارن خب...

وقتی تو رودخانه و دریا رها بشن ،به ماهی های دیگه ضرر میرسونن ،و آبزی هایی که ما مصرف میکنیم بیمار میکنن چون به سرعت ویروس های اطراف رو جذب میکنن

پس اینا از کجا میان کجا باید برن😐😐😐

از چین

اتفاقا تهدیدی هم برای خودشون نیست و سریع و به سرعت تولید مثل میکنن

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

بندازش چاه توالت سیفون رو هم بکش

مامان دو تا فرشته کوچولوی شیطون❤وزن اولیه ۷۱ کیلوگرم(۱۶ مهر۴۰۲). ۲۲ آذر : ۶۳٫۶۰۰ گرم.۱۵ دی ماه۶۲ کیلوگرم. ۲۰ بهمن ۶۱ کیلو 😍🧿 ۱۵ اسفند ۶۰ کیلو 🥰 من تونستم 💃💃💃وزن هدف:۶۰کیلو . من میتونم😍
2706