2737
2734
کجاها بهتر تبدیل میکنن و منصفنه تر هست قیمت تبدیل شون؟

بستگی به روزش داره 

الان فرودگاه ببینید چند میگه 

اینستا زده بود ۱۹۷۰ ولی من چند روزه لیر نخریدم برا همین 

اینجا امروز نمی دونم چنده روزی خواستید بیاید بگید قیمت بگیرم

بای اینکه هزینه مون کم بشه کلا چه پیشنهادهای دارین؟ مثلا هم غذتای خوب بخوریم و هم هزینه اضافی ندی

غذا قیمت ها بالا رفته مثلا غذای خیلی خوب میشناسم دویست لیر ، دویست پنجاه لیر هر پرس ، کلا آنکارا که بیای انواع کافه رستوران ها با غذای خوشمزه هست 

ولی ارزون ترین غذاهاش دونر هست باز دونر انواع مختلفی داره که بعضی جاها بهتره بعضی جاها کیفیت یه کوچولو پایین تره 

غذای ارزون بعدی لامهجون هست که یه نون برشته بزرگه که روش گوشت و جعفری و ..... پخش کردن و باید کاهو و لیمو و .... بزاری داخلش لوله کنی بخوری 

یه غذا هم دارن نونه لاش کباب های معروف خودشون می زارن مثل جوجه کباب ، آدانا کباب اونم خیلی خوبه و نمایندگی داره جاهای مختلف مثل تونالی ، ناتا وگا و .....

اسکندر هم که حتما امتحان کنید چون ارزش داره 

برگر کینگ هم قیمتا خوبه بدک نیست ولی خب خیلی غذاهای بهتر از برگر کینگ اینجا میشه پیدا کرد 

یه غذای دیگه هم هست طبقه بالای پاساژ آتاکوله که کنار برج آتاکوله هست اونجا یه برگری هست که برگر مرغش ارزونه همراه همراه برگره سیب زمینی میارن نوشابه هم قبال شارژه ، سس هم انواع مختلف داره که قابل شارژه نمی تونم بگم بهترین برگر آنکارا هست چون خیلی برگهای بهتری اینجا هست ولی خب به نسبت قیمتی که داره خوبه 

در کل غذای خوب اینجا خیلی هست و اینایی گفتن ارزون ترین ها بود تقریبا که طعمش هم خوبه ولی خب قیمتا می ره بالا تر و حدود دویست لیر... دویست و پنجاه لیر اینا میشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728