2737
2739
عنوان

بلاگر شبنم شاهرخی از شوهرش پیکاسو جدا شده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 843 بازدید | 23 پست
فقط از حرف ها و حرکات نمایشی پشت دوربین متوجه شدین همدیگه درک میکردن؟ اینستا ۹۹درصدش دروغه

لآیو میزاشتن

به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهام دعوات بشه، تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از کجا فهمیدی درک میکردن؟😁 ادمای خوشبخت زندگیشون و تو فضای مجازی به نمایش نمیذارن

اره خب اینا بلاگرن میزارن منم لایوهاشو دیدم

به اسم کاربری هیچ دقتی نمیکنم. ممکنه تو تاپیک بغلی باهام دعوات بشه، تو تاپیک بعدی پستتو لایک کنم‌
2731
اره خب اینا بلاگرن میزارن منم لایوهاشو دیدم

همه رفتاراشون ادا اطواره برای جذب فالوور و گرفتن تبلیغ جلوی دوربین یه جورن پشت دوربین یه جور دیگه اصلا نباید دنبال کنید اینجور ادما رو مگه کین 

السلام علیک یا ابا عبدالله
🤣🤣🤣🤣 والا من دیروز تاپیک همچینی زدم همه کامنت گذاشتن خیلیها عالین  منم خیزی ندیدم ولی لااق ...

نه من و شوعرم دوست بودیم الان خط قرمزمون اینه جلو بقیه ناراحت بودیم نشون ندیدم تاحالا کسی فکر نمیکنه ماقهر ودعواکنیم اما هیچ زندگی نیست که اختلاف نظر نباشه جرو بحث نباشه 

همه رفتاراشون ادا اطواره برای جذب فالوور و گرفتن تبلیغ جلوی دوربین یه جورن پشت دوربین یه جور دیگه اص ...

اره بابا اینهااصلا به هم محل نمیدن مثلا زنه منت مرده رامیکشه بیا پشت دوربین 

یامرده بخاطر پوله زنه میاد جلو دوربین انگار غم وغصه از چهرش میباره 

2740
اره بابا اینهااصلا به هم محل نمیدن مثلا زنه منت مرده رامیکشه بیا پشت دوربین  یامرده بخاطر پوله ...

ی بلاگر هست اسمش سمیرا شیرزاد 

دوستم اینو تو ی رستوران دید میگفت انگار داشتن باهم دعواشون بود