2733
2739
خب رژیم شوک یا شامل پر خوری میش یا اینکه کم بخوری  فک نکنم زیاد اصولی باشه اما برا استپ وزن جو ...

رژیم کتوژنیک رو به نام رژیم شوک میشناسن

پـروردگــارا !بر دلم آرامشی فرو ریز،کـه هـر آنچه مرابه درد می آورد را نادیده بگیرم 🤍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه خوب

من در کنار رژیم از برنامه ورزش بانوان در منزل که از کافه بازار گرفته بودم و تو اینستا چند مدل از ورزشهای azarfitesرو تکرار میکردم

پـروردگــارا !بر دلم آرامشی فرو ریز،کـه هـر آنچه مرابه درد می آورد را نادیده بگیرم 🤍
2731
منم کلا قند حذف کردم

دو سال قبل خودسرانه رژیم گرفتم ناهار رو حذف کردم لاغر شدم ولی مریض شدم، اذیت شدم

پارسال رژیم دکتر غفاری راضی بودم ویتامین و مکمل معرفی میکنن

من بخاطر زانوهام‌ نمی‌تونم ورزش کنم متاسفانه 

منم از بعد زایمان زانو درد دارم الان هفتسال میشه

نمازمم فقط نشسته میخونم

تمرینهایی که زانو باید خم بشه رو انجام ندین

بیشتر طناب زنی، حالت پروانه که سوخت و ساز رو بالا میبرن انجام بدین

منم از بعد زایمان زانو درد دارم الان هفتسال میشه نمازمم فقط نشسته میخونم تمرینهایی که زانو باید خم ...

اصلا نمی تونم بپرم و خم کنم 

البته از وقتی وزنم کم شده کمی بهتر شده زانوهام ولی هنوزم مشکل داره 

:|
2740
ریزش  مو نگرفتین؟

نه اصلا قرص زینک که اسمش سیستئین ب۶هست و سبوس برنج دادن، کلسیم، مولتی ویتانین داده بودن درد زانوهام حتی کمتر شده بود

ولی دوسال قبل زانودرد بیشترشده بود، موهام ریزش گرفته بود

اصلا نمی تونم بپرم و خم کنم  البته از وقتی وزنم کم شده کمی بهتر شده زانوهام ولی هنوزم مشکل دار ...

بلهن افزایش وزن هم تاثیر داره بر درد زانو

منم تنبلی میکنم دکتر برای درد زانو نرفتم

ولی تو دوره رژیم با مصرف قرصها خیلی خیلی بهتر بود