2752
2734
عنوان

✨🌱کی میاد واسه سلامتی و ظهور امام زمان هرروز صلوات بفرستیم✨🌱

| مشاهده متن کامل بحث + 53067 بازدید | 16775 پست
@mandanasaboriiii     سلام عزیزم واسه صبر و بردباری ات ۱۰۰ مرتبه ذکر یا حلیم گفتم... ...

الهیییی بگردم الان دیدم دست گلت دردنکنه مهربونترین خانوم گل دنیا ..منم برات میگم خدا انشالله حاجت دلتو اول ازهمه بده💋❤💘❤💋💋🌹⚘🌹⚘🌷

اگه اینجام بخاطر اینه که دوس دارم کمک کنم و تجربه هامو به اشتراک بزارم تاخواهرای کوچیکتر ازخودم تصمیم بهتری برای زندگیشون بگیرن یا هرکسی مشکلی داره اگه بتونم باهاش همفکری کنم ،گاهیم دردودل کنم و سبک شم...
الهیییی بگردم الان دیدم دست گلت دردنکنه مهربونترین خانوم گل دنیا ..منم برات میگم خدا انشالله حاجت دل ...

ممنونم عزیزم😍

حالا شد😅

یعنی لایک کردی جواب دادی دیگه مطمئنم خوندی

موفق باشی عزیزم🙏😚

❌آقایون درتاپیکم نظرارسال نفرمایند(علی الخصوص آقایونی که بانام کاربری خانم عضوهستند)آقایون به هیچ وجه لایک وریپلای وتگ نکنند،درخواست دوستی نفرستند،همسرم راضی نیست،خودمم تمایل ندارم.✏خانمهای عزیز💕درخواست دوستی نمیپذیرم لطفا هر حرفی دارید در تاپیک ها بنویسید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بر منتظران ظهور💛✨ چشمتون روشن به جمال مهدی فاطمه ان شاءالله⁦✨💛 دعای خیر امام زمان (عج)بدرقه ...

🖤🥀🖤🥀🖤🥀🖤🥀🖤🥀🖤🥀

اللهم‌صل‌علی‌محمد‌و‌آل‌محمد‌و‌عجل‌فرجهم‌

🖤🥀🖤🥀🖤🥀🖤🥀🖤🥀🖤🥀

٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙   خـבایا آشوبم آرامشم تویی...! ️   ˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙
2731
سلام بر منتظران ظهور💛✨ چشمتون روشن به جمال مهدی فاطمه ان شاءالله⁦✨💛 دعای خیر امام زمان (عج)بدرقه ...

سلام عزیزم

۱۵ صلوات التماس دعا

🇮🇷 " اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(سلام الله علیها) "