2733
2739
عنوان

التماستون میکنم برای داداشم دعا کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 992 بازدید | 69 پست

نذر 2000 زیارت عاشورا برای برادرت و انجامش توسط خودت  رو کردم   انشالله شفا بگیزه  2000 تا زیارت عاشورا بخون

امام باقر (عليه السلام) فرمود دعا قضا را رد می کند اگرچه ثبت و ضبط شده باشد. در ادامه روایت می‏فرماید: حضرت انگشت‎هایشان را مُشت کردند و به کنایه فرمودند اگر قضای تو به این محکمی هم باشد، خداوند آن را باز می‎کند! صدقه قضای قطعی را دفع می کند..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم درکت میکنم،،،من برادرم رو چند سال پیش از دست دادم،،،ب حق این روزای عزیز داغش رو نبینی

توسل ب حضرت فاطمه با ذکر صلوات خاصه حضرت زهرا

خیلی با این ذکر جواب گرفتن

ان شاالله حواب بگیری

(مامان)جان در تن من چکار دارد بی تو😔😔😔
2731
عزیزم درکت میکنم،،،من برادرم رو چند سال پیش از دست دادم،،،ب حق این روزای عزیز داغش رو نبینی توسل ب ...

همدرد شدیم😭😭😭😭😭

برای سلامتی داداشم یه صلوات میفرستین🙏❤️
هر روز برای شفای برادرت زیارت عاشورا بخون، زیارت عاشورا معجزه میکنه

😭😭😭داداشم یه روز بعد این تاپیکم اسمونی شد😭😭😭😭😭😭😭😭😭

😭😭😭داداشم یه روز بعد این تاپیکم اسمونی شد😭😭😭😭😭😭😭😭😭

خدا بیامرزه😭😭😭😭😭نور به قبرش بباره 😔😔😔انشاالله به آبروی امام حسین همنشین سفره ی حضرت علی باشه

من نوکر امام حسینم 🏴🏴🏴لبیک یا حسین🏴
2740
خدا بیامرزه😭😭😭😭😭نور به قبرش بباره 😔😔😔انشاالله به آبروی امام حسین همنشین سفره ی حضرت علی باشه

ممنون عزیزم🖤ان شا الله

همدرد شدیم😭

خدارحتمش کنه عزیز دلم خدا بهت صبر بده 

داداشی کجا رفتی کجا رفتی چرا رفتی زیر خاک تو قول داده ولم نکنی زدی زیر قولت سامان دلم برات تنگ شده کاش دوباره صدام کنی اجی کوچولو کاش دوباره بغلم کنی نازم کنی برام قصه بگی دلم تنگ شده برات الان پیش مامان بابات آرومی راحت بخواب داداش دوستت دارم داداشی 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭