2737
2734
توهم زخم خورده ای یانه؟

اره بابا . منم عاشق شدم 

طرف یکی دیگه رو دوست داشت

خیلی خودتو در گیر نکن. 

عشق به نظرم ده بار دیگه هم پیش میاد

انقددددر ادم جذاب و مهربون و همه چی تموم تو دنیا هست که یه روز قراره ببینیش!

خودتو محدود به کسی که رفته نکن. بقیه رو ببین

اون دنیا رو کی دیده 

خب منم حرفم همینه بنظرم که فقط ی قصه بودبرای امیدوارکردن آدمای بدبخت ناامیدمثل من.

تو رو خدا هر کی هر طور که دوسداره با دل پاکش برام دعا کنه طلاهام بهم برگردن 😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب منم حرفم همینه بنظرم که فقط ی قصه بودبرای امیدوارکردن آدمای بدبخت ناامیدمثل من.

سعی کن همیشه شرایطی که توش هستی رو بپذیری و سعی کن تو همین شرایط از زندگیت لذت ببری هرکسی که اینطوری زندگی کنه خوشبخترینه 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
اره بابا . منم عاشق شدم  طرف یکی دیگه رو دوست داشت خیلی خودتو در گیر نکن.  عشق به نظ ...

من الان یکساله نامزدم سنمم کم نیست ولی خب دست خودم نیست  همیشه با عشقم مقایسش میکنم میبینم اون بود که فقط تمام چیزایی که من ازهمسرآیندم میخواستم داشت منظورم  وضعیت مالی نیستا نامزدم تنها مشکلش اینه که تحصیلات نداره ولی اخلاق ورفتاروازهمه مهم تر ی عاشق واقعی انقدر باهاش دعوا کردم بیخودبهش گیردادم که بره امانمیره میگه من بدون تو شایدنمیرم ولی دیگه زندگی نمیکنم ولی چه کنم هر وقت میبینم عشقمو تمام بدنم شروع به لرزیدن میکنه انگارروویبره هستم آه ازنهادم بلندمیشه 😭

تو رو خدا هر کی هر طور که دوسداره با دل پاکش برام دعا کنه طلاهام بهم برگردن 😭😭😭😭
2731
به ما حوری نمیدن به مردا میدن الکی دل خودتو صابون نزن😁

چرادبابا به مام میدن..تو مایه ها یوزارسیف

براتون اینگونه آرزو میکنم :ان زمان که در محشر .خدا بگوید چه داشتی ؟حسین سر بلند کند و بگوید حساب شد مهمان من است .