2737
2739
عنوان

عکس آشپزخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 3458 بازدید | 86 پست
خودت گفتی نظر بدیم خب🏃

من نگفتم استاتر گفت😉

اخه اشپزخونه و اینجور چیزا کاره خانوماست.

کامنت تونو خودم ناخودآگاه خندم گرفت.😅

ولی اشکال نداره چی میشه مگه شمام نظر بده ببینیم سلیقه تون چجوریاست😇

سلام دوست جوونیا من پَری ام🧜‍♀️  پری که دوست داشت دریایی باشه ولی زمینی شد😋 حالا تعریف از خود نباشه ها🤪 ولی آقایی مون( دَلی قیز) خطابم میکنه 😉😅😂 راستیییییییییی یادم رفت بگم من یک عدد مامان پری ام هستم که هنوز تو دوران طفولیتش سیر میکنه😉😎 اگه تو تاپیکی باهات شوخی کردم به دل نگیر فقط یه لبخند بزن و رد شو دنیا ارزششو نداره دوست خوبم😊در آخر ممنون میشم برای عاقبت بخیری جوجه رنگیام و رسیدن به آرزوهام یه صلوات مهمونم کنی🙂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خونه‌ واسه خودمه ولی پول کابینت ام دی اف رو نداشتیم انشالله بعد پول دستمون بیاد میزنیم کسی نمیدونه‌الان قیمت کابینت ام دی اف چقدره؟

➖⃟🤍• Ꭵ'm ᏞᎥᏦᎬ Ꭺ bᎪᏞᏞᎾᏁ ᎪmᎾᏁᎶ ᏟᎪᏟᏆusᎬs
2731
من نگفتم استاتر گفت😉 اخه اشپزخونه و اینجور چیزا کاره خانوماست. کامنت تونو خودم ناخودآگاه خندم گرف ...

اتفاقا من خیلی اهل نظر هستم برعکس خانومم اهل نظر نیست 

لباسم میگم خوبه یا نه فقط نگا میکنه میگه نمیدونم

اون لباس میخره من صدجور نظر میدم 😅

اتفاقا من خیلی اهل نظر هستم برعکس خانومم اهل نظر نیست  لباسم میگم خوبه یا نه فقط نگا میکنه میگ ...

افرین کاره خوبو شما میکنی😂

حالا که تو تاپیک شرکت کردین یه نظرم به استاتر بدین بی نصیب نمونه.

سلام دوست جوونیا من پَری ام🧜‍♀️  پری که دوست داشت دریایی باشه ولی زمینی شد😋 حالا تعریف از خود نباشه ها🤪 ولی آقایی مون( دَلی قیز) خطابم میکنه 😉😅😂 راستیییییییییی یادم رفت بگم من یک عدد مامان پری ام هستم که هنوز تو دوران طفولیتش سیر میکنه😉😎 اگه تو تاپیکی باهات شوخی کردم به دل نگیر فقط یه لبخند بزن و رد شو دنیا ارزششو نداره دوست خوبم😊در آخر ممنون میشم برای عاقبت بخیری جوجه رنگیام و رسیدن به آرزوهام یه صلوات مهمونم کنی🙂
استاتر چیه

شخصی که تاپیک رو زدن

2740