2733
2739
عنوان

خانمای کارمند؛ مادرشوهراتون به شاغل بودنتون حسودی می کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1700 بازدید | 89 پست
مرسی عزیزم.الهی آمینننن الهی که همیشه شاد باشی و خیر ببینی

ممنونم گلم همچنین

کباب_کوبیده_باریحان هستم😎.متاسفانه کاربری های پفک نمکی،بیسکوییت ماسالا و چلوکباب کوبیده رو هم از دست دادم😁✌️کی گفته من بی احساسم؟ من هر 1 ساعت احساس گشنگی میکنم! 🤭🤤😂️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزمم الهی که خدا به پدر ومادر عمر طولانی و باعزت بدهدو سایه شون بالا سر شما باشه دعا کنید خدا به ...

عزیزم نمیدونم چرا اشک همینطور ریخت از چشام به خدا که میشه بچ هم میاد همه چی هم درست میشه چند سالته عزیزم چند سله ازدواج کردید ؟ تهران دکتر صاحب کشاف برو مادر پدر من بعد 20 سل از اونجا نتیجه گرفتن

2728
انشالله سحر برات دعا میکنم خدا دامنترو سبز کنه به گلهای زیبا و صالح  اگه استرس رو بزاری کنار&n ...

مرسییییی عزیزم .احتمالا آخر این ماه انتقال جنین داشته باشم 

برام خیلی دعا کنید 

الهی هزار برابر عوضش به خودتون برگرده

آخر فروردین باید برم‌.پانکراس کردم .باید آخر این‌ماه برم معاینه ببینه میشه انتقال داد

انشاالله که همین بار نتیجه میگیری نگران نباش تا 48 سال هم من دیدم نتیجه گرفتن مادر خودم 41 سالگی بچه درا شده الان من 20 سالمه مامامم 61 سختی برای من داره قطعا من ترکیه درس میخونم یه سره دلم پیش مادر پدرمه سنشون بااست ولی خب خدا بزرگه فقط از خدا میخوام عمر بده بهشون که ببینن من ازدواج کردم دیگه تنها نیستم خودم خانواده دارم

انشاالله که همین بار نتیجه میگیری نگران نباش تا 48 سال هم من دیدم نتیجه گرفتن مادر خودم 41 سالگی بچه ...

عزیززززمممممم

چقدر تو مهربونییییی

الهی که خوشبخت و موفق باشی 

الهی مامان بابات تو عروسیت برقصن و کیف کنن و خوشبختیت رو ببینن

2740
مرسییییی عزیزم .احتمالا آخر این ماه انتقال جنین داشته باشم  برام خیلی دعا کنید  الهی هزا ...

من تو بارداری مشکل داشتم 

هر روز دست میزاشتم شکمم هزار بار میگفتم 

یا نورالمستوحشین فی الظلم 

یعنی ای نور وحشت زدگان تاریکی

شکر خدا بچه ام سالم دنیا اومد حتما امتحانش کن 

یا این آیه رو هی خطاب به امام زمان بخون 

يَا أَيُّهَا الْعَزِيزُ مَسَّنَا وَأَهْلَنَا الضُّرُّ وَجِئْنَا بِبِضَاعَةٍ مُزْجَاةٍ فَأَوْفِ لَنَا الْكَيْلَ وَتَصَدَّقْ عَلَيْنَا ۖ إِنَّ اللَّهَ يَجْزِي الْمُتَصَدِّقِينَ

آیه 88 سوره یوسف 

ما با همه اهل بیت خود به فقر و قحطی و بیچارگی گرفتار شدیم و با متاعی ناچیز و بی‌قدر (حضور تو) آمدیم، پس بر قدر احسانت نسبت به ما بیفزا و از ما به صدقه دستگیری کن، که خدا صدقه بخشندگان را نیکو پاداش می‌دهد

2706