2733
2734
مامان عسل یعنی میگی بی بی چک اشتباه میکنه ممکنه باردار باشم ؟ من باید دوروز پیش پری میشدم مامان عسل شاید کلومفین روت جواب بده عزیزم نگران نباش آخه من شنیدم رو بعضیا کلومفین خوب ج میده رو بعضیا لتروزول من 2 ماه کلومفین خوردم ماهه اول شبی یکی و ماه دوم شبی دوتا از شب 5 تا 10 سیکلم ماه دوم فقط یه فولیه 14 داشتم رو من اثری نداشت اما با لتروزول حداقل یه فولی 20 داشتم انشاالله کلمفین رو شما نتیجه میده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

رفتم سونو سه تا فولیکول ۱۹٫۱۹٫۲۰ تو تخمدان راست داشتم ودیکی ۱۲ تو چپ دکترم دوتا امپول اچ سی جی داد روز ۱۵ بزنم و گفت یه شب درمیون نزدیکی کسی تجربه ای داره بیاد بگه
هرچه هست برای مصلحتی است...
سلام.من دو تا سقط در هفته ی هشتم داشتم.بعد از مدتها این ماه دکترم از روز سوم پری شبی 2تا لتروزول و یک روز درمیان آمپول منوگان تجویز کرد.روز 7پری سونوی فولیکول انجام دادم،1فولی 18داشتم.گفت هردو شب بعد نزدیکی داشته باشم.ضمنا همون شب سونو 2تا hcgزدم.آیا بنظرتون جای امیدواری هست؟
انشالاه سوگل جون .امیدت به خدا باشه .فولیکولت خوب بوده اقدام مرتب داشته باش که شانس لقاح بالا بره به امید خدا
دوزخ از تیرگی بخت درون من و توست / دل اگر تیره نباشد همه دنیاست بهشت ♡♥♡
2706