2737
2734
عنوان

حالم از مادر پدر خانوادم زندگی گوهم بهم میخوره دیگه

| مشاهده متن کامل بحث + 915 بازدید | 47 پست
فک میکنی باهاش حرف نمیزنیم هزار بار انگار نه انگار جوریه ک یکی از دوستام گفت هروقت اعصابم خورده میرم ...

ببین شاید هااا شایددد اختلال خودشیفتگی داره درباره ش بخون تو نت.  یا علائم مهمشو بزن میفهمی اگه میگی از حالت نرمال خارج شده بعد ببینید باید چیکار کرد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم این خیلیییی سخت بودههه چهار پنج سال کم نیست ...برنگشت بعدش؟!خدا ازش نگذرهههه درد داره میفهمم م ...

برگشت..

اتفاقا اعتراف هم کرد که اوایل فیلم بازی میکرده ولی بعدش بهم علاقمند شده:)

ولی نمیتونم باهاش کنار بیام..چندوقت پیش باز پیام داد!

مُردم تا تونستم بهتربشم باز بهش فرصت بدم که چی بشه..

اگه خدایی وجود داره امیدوارم جوابشو بده چون تمام زندگی من تحت تاثیر قرار گرفت....

راستی، حتما بگرد سرکار، یکم باخانوادت لج کن، بنظر من شاغل شدن خیلی بهت کمک میکنه❤

شغل قراردادی یا یجای معتبر تو سطح شهرتون که نتونه حقتو بخوره

کوچیک که بودم چند تا زن میومدن دم مدرسه با عنوان معلم حجاب! درباره ترسی حرف میزدن که باید از خدا داشته باشیم ، اینکه تو جهنم خدا چه بلاهایی سرمون میاره و ما باید همیشه مراقب حجاب مون و اگر یک تار مو مون بیرون باشه اون دنیا تک تک تار موهایی که بیرون بوده اویزون میشیم ، اگر ناخن هامون بلند باشه اون دنیا میکشنشون و خلاصه تا سال ها باعث شده بود من از خدایی که اینا برام ساخته بودن بترسم . بزرگ تر که شدم کلاهم رو قاضی کردم و برای خودم خدایی ساختم که دوست دار انسانیت هست نه حجاب و عرف و ... خدایی که اگر از بنده اش ناراحت شده صرفا بخاطر اینه که یه کار غیر انسانی انجام داده نه یه کار غیر دینی. من خدایی رو میپرستم که لایق پرستشه نه خدایی که یه عده نادان و خرافاتی برای میلیون ها ادم ساختند . مادر پدر های اینده برای بچه هاتون خدا رو جوری توصیف کنید که از پرستش اون لذت ببرن نه اینکه همیشه ازش ترس و واهمه داشته باشه❤رفیقِ همیشگیِ من خُداس❣