2733
2734
عنوان

شمام وقتی خواهرتون میان خونتون اینجورین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 498 بازدید | 23 پست

از ته دل درکت میکنم 

من هر جا میرم ظرفای شام و ناهارشونم میشورم و کل خونه رو برق میندازم بعد وقتی کسی میاد یه لحظه نمیتونم کنارشون بشینم بس که کسی یه لیوان نمیده دستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از ته دل درکت میکنم  من هر جا میرم ظرفای شام و ناهارشونم میشورم و کل خونه رو برق میندازم بعد و ...

وآلا بخدا.آدم نمیدونه چی بگه.تو خونه بیکار قدم میزنه یا رو مبل خوابیده توگوشی

از ته دل درکت میکنم  من هر جا میرم ظرفای شام و ناهارشونم میشورم و کل خونه رو برق میندازم بعد و ...

خب مثلا براتون درس عبرت نمیشه که شما هم مثل خودشون بشید ؟

بوی نم بارون 😍🌧️☔
2731

عین خاله های منم یه زمانی مادرمو ساده گیر اورده بودن حالا یکی از خاله هام بهتر بود می یومد دست به سیاه سفید نمیزد ولی حداقل هر وقت می رفتیم خونشون انصافا بد هم نبود در حد خودش پدیرای میکرد البنه ما که بهش کمک میدادیم ولی امان از اون خالم میگفت بیام بخورم برم شما هم نیاید خونه ما به زور چای میداد به ادم اونم جوری که ادم دلش نمی یومد بخوره 😑مادرم دیگه حوصلش نکشید فاصله گرفت 

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
خب مثلا براتون درس عبرت نمیشه که شما هم مثل خودشون بشید ؟

اقا ما نمیتونیم مثه اونا بشیم.سخته برامون.به شان مون نمیخوره.مامانم از خساست و تنبلی بیزاره.میگه نمیخوام مثه اونا کنم.میترسم از روزی که مثه اونا شم

عین خاله های منم یه زمانی مادرمو ساده گیر اورده بودن حالا یکی از خاله هام بهتر بود می یومد دست به سی ...

اره.بعدم میگن بی معرفته دور شده و...

حالا واسه زندایی می‌کنند.یبار رفتم اونجا واسش ظرف میشستم.اما به مامان من که میرسن فلج میشن

بدبختی اینجاس که من اصلا نمیتونم اینجور باشم اگه کمک نکنم عذاب وجدان دارم

منم همینطور.اینا از خونه مامان بزرگم فرار کردن اومدن اینجا.اونجا پر از مهمونه.کلا تنبل و پیرو و بی درکن