2737
2739
عنوان

امروز ی دختر رو دیدیم😐🙃

| مشاهده متن کامل بحث + 3557 بازدید | 37 پست
😘😍

بدو بیا خونه ببینم😬😍😅😅

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست من اینطوری ازدواج کرد با مادر و خواهر پسره بیرون قرار گذاشتن اول اونا دیدنش پسندیدنش بعد اوم ...

هر کسی خب یه جوره ولی من شخصا متنفرم چند بار این موقعیتها برام پیش اومد ینی یه ذره دیگه خانومه اصرار می کرد چهار تا فحش بارش می کردم قشنگ احساس کالا بودن دست میده به ادم‌. یا مثلا دوران قاجار که زنها تو حموم عمومی دختر می پسندیدن واسه پسرشون.

بدو بیا خونه ببینم😬😍😅😅

دارم ول میگردم تو خیابونای نی نی سایت😆

امروز عجیب به فکرت بودم ننه😍

از بچات چه خبر😙

الهی ..تو پناهی .. پروردگارا  قسمت میدم به بزرگی و مهربانی خودت"دامن شونو سبز ،دلا شونو شادو زندگی شون رو غرق خوشبختی کن"الهی امین 
2728
هر کسی خب یه جوره ولی من شخصا متنفرم چند بار این موقعیتها برام پیش اومد ینی یه ذره دیگه خانومه اصرار ...

وایی اول خودشون امتحان میکردن بعد میدادن پسرشو

از این بگزریم میگفتن قدیما عروس می اورده شب اول میفرستادن پیش پدر شوهر که ..... شب دوم مال پسر😑😑 مامانم میگف خدارو شکر ما از اون طایفه نبودیم و از پیششون کوچ کردیم ولا مارم مجبور میکردن😑😑😑😐

دارم ول میگردم تو خیابونای نی نی سایت😆 امروز عجیب به فکرت بودم ننه😍 از بچات چه خبر😙

جونم🥰🥰

بیا تاپیک سوده اومده😍

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
جونم🥰🥰 بیا تاپیک سوده اومده😍

دارم الان تاپیکو شخم میزنم😈

الهی ..تو پناهی .. پروردگارا  قسمت میدم به بزرگی و مهربانی خودت"دامن شونو سبز ،دلا شونو شادو زندگی شون رو غرق خوشبختی کن"الهی امین 
2738