2733
2734
عنوان

خونه ۶۵متری خیلی کوچیکه به نظرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 1184 بازدید | 25 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وسایل خونه 120 متری رو چطوری تو 60متر جا میدی؟!! با بچه فکر کنم سخت باشه. طفلک اصلا جای بازی نداره. ولی اگه به صورت موقته که بخواین پس انداز کنین برای خونه خریدن مجبوری کمی صبوری کنی.
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1036752&PageNumber=7 پاسخگوی سوالات دندونپزشکیتون هستم. جهان سوم به جایی گفته میشه که اگه زن خیانت کنه سنگسارش میکنن ولی اگه مرد به همسرش خیانت کنه به زنش میگن بیشتر به شوهرت برس
به نظر من اگه خونه ای کمد و کابینت خوب و جا دار داشته باشه 50 مترم باشه میشه راحت زندگی کرد .. مهم کمد هست که وسایل نظم و فرم پیدا کنن و احساس بهم ریختگی و کوچیکی جا بهتون دست نده
و من مسافرم ای بادهای همواره ...
من اومدم توی یک خونه بزرگتر که سالن دلبازی هم داره اما کمد درست حسابی نداره وسایم دوره خونه اس کلافه ام کرده . می بینم توی خونه قبلی که کمد بیشتر داشت هرچند کوچیکتر بود راحت تر بودم .
و من مسافرم ای بادهای همواره ...
حالا برعکس همه من خونه بزرگ دوست ندارم تمیز کردنش سخته همیشه میگم یا خونه ویلایی یا خونه آپارتمانیه 60 متری خونه بزرگو میخوام چی کار ؟مدام باید وسیله بگیری بریزی توش خونه نقلی شیک و تمیز البته منظورم خونه 60 تا 70 متریه
خدایا منوکه لاغر نمیکنی، اقلا خواهر شوهرمو چاق کن