2733
2734
عنوان

با عشق ازدواج کردید یا با منطق؟

| مشاهده متن کامل بحث + 613 بازدید | 39 پست
شما اینجا هرجوری ازدواج کنی تو دیواری ، خودتونم خوب باشین باهم  اطرافیان به صورت خود اگاه و ناخ ...

دیدتون خیلی منفیه

ادما باید بدونن کجا زندگی میکنن

من حتی هدیه های همسرم هم به کسی نشون نمیدم

اصلا تعریف زندگیمو نمیکنم یا مشکلاتمون رو بیرون نمیبرم اصلاااااا

ولی بازم دخالت تا حد کمی هست که اونم هم من هم شوهرم مدیریت میکنیم و نمیاریم تو خونمون

دو طرف باید بدونن تشکیل زندگی سخته باید از جون مایه گذاشت و میشه طعم خوشی رو چشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وایییی خوشبخت بمونید برای هم الهی تا ابد همسرتونم عشقش زیاد شد نسبت ب شما؟منم با عشقم نامزدم

ممنون عزیزم

بله همسرمم خیلی بیشتر شد علاقش

البته من خیلی وقت میذارم و هنوز مثل دوست دختر و دوست پسر هستیم و نمیذارم واسه هم عادی بشیم

حتی الان که رفته سفر کاری باهم چت میکنیم مثل قدیما و همه چیز رو تعریف میکنیم

2731
ازدواج با عشق الزاما خوشبختی نمیاره  منو همسرم با عشق ازدواج کردیم  اما توی پنج سال زندگ ...

تضمین دوام رابطه اینه که دو طرف با جون و دل باهم تلاش کنن همین

اینطور نباشه یه نفر بیشتر یه نفر کمتر

دو طرف باید برای هم تلاش کنن اینطور هیچوقت زده نمیشن و برای هم عزت و احترام بیشتری قائلن