2733
2734
سلام سمیه جان. پسر منم چند ماه پیش این مشکل رو پیدا کرد پیش دو تا دکتر بردم داروی ترکیبی دادند پماد دادند خوب نشد که بدتر هم شده. نهایتا بردم پیش دکتر خودش پماد داد گفت به چسب و لاستیک پوشک حساسیت داده.همون شد الان هم دارمش، بعضی وقتها که قرمز میشه سریع استفاده می کنم.مال شرکت ماستلا ست.vitamin barrier cream.حتما اینو امتحان کن همون بار اول جواب میده. داروی ترکیبی پای پسرمون بدتر کرده بود
خدایا شکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم دختر منم همینطوری شد اصلا از پماد ها و کرم هایی که کورتیزون(کورتون) دارن استفاده نکن چون بدتر میسوزونه. کورتون رو بیشتر از 3 بار نباید استفاده کنی. دختر من فقط با کرم آلفا خوب شد... البته کمی صبر و حوصله لازمه یکی دو روز طول میکشه ولی رد خور نداره.