2752
2734
😂😂

والا😁😁

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جالبیش اینه ریپلای میکنه تاپیک دیگه میزنم اول میزارم🤦‍♀️😂. هر جا کاربریتو بیینم اسی جیغ میزنم😂

😁😁طفلکی.. برای ایشون که حتما نشده ولی خیلیااینجا مردم ازارن 

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
عزیزم کاربریتون برای ۹۹هس هنوزعادت نکردین 😀 بعدشم بقول فریبرزباغبیشه کجای کاری ..اینجاعکس غذاروهم ...

من تازه عضو شدم یک ماهم نیس نمیدونم چرا تاریخ رو ۹۸ زده

اراده ی خداوند فوق اراده هاست😍
2731
من تازه عضو شدم یک ماهم نیس نمیدونم چرا تاریخ رو ۹۸ زده

اع چه عجیب احتمالاسایت قاط زده عزیزم ..اشکالی نداره عوضش بهتون  برچسب تازه واردنمیزنن😁