2737
2739
عنوان

خانم های گل گنبد کاووس زودی بیاین..... خانم های استان گلستان

| مشاهده متن کامل بحث + 27806 بازدید | 36 پست

سلام بچه های گنبد. دوستمون درست میگنا. چرا گنبدیا فعال نیستن؟ توی سایت اسم همه شهرها هست بجز گنبد. من جنوبی هستم و بخاطر شغل همسرم میخوایم به گنبد انتقالی بگیریم. میشه راهنماییم کنید محله های گنبد از بالا شهر تا محله های متوسطش واسه زندگی چیا هستن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من سینگلم از گنبدم اسمم محمده 21 سالمه دنبال یه دختر خوشگلم میخوام رل بزنم اگه کسی هست به ایدی این تلگرام پیام بده @fiksator13658 شماره تماسمم 09903662913  و شماره تلگرامم 0910455160 منتظر پیام های گرمتون هسم 

2728
سلام من سینگلم از گنبدم اسمم محمده 21 سالمه دنبال یه دختر خوشگلم میخوام رل بزنم اگه کسی هست به ایدی ...

و اینکه پولکی نباشه و دنبال پولم نباشه و منو بخاطر خودم بخواد نه به خاطر پولم من یع دختر خوشگل بامرام میخوام که تا اخر باهام باشه و ولم نکنه اگه کسی هس با این شرایط به ایدی تلگرام پیام بده و به اون شماره 09903662913 زنگ بزنع id telgeram:fiksator13658