2733
2734
عنوان

حوصلم سر میره یازدهمم دادم برا کنکور میخونم

| مشاهده متن کامل بحث + 242 بازدید | 20 پست
منم انسانی هستم  یازدهم 😍 منابع تست چی هست چه ازمونی میدی من خودم قلم چی

😍 عزیزم 

کلی کتاب دارم خیلی سبز و مشاوران 

ولی نمیخونم درست 

این نصیحت هایی که به دوستمون کزدم خودم یکیش رو انجام نمیدم🤣 

آزمون  قلم چی هم میدم ولی چون نمیخونم ترازم جالب نیست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😍 عزیزم  کلی کتاب دارم خیلی سبز و مشاوران  ولی نمیخونم درست  این نصیحت هایی که به ...

عزیزم خیلی سبز بهتره یا مشاوران من عربی مشاوران را داشتم زیاد جالب نبود از دهم شنیدم که میگن کتابای تست قلم چی بدرد نمیخورن اما فنونش دارم بدک نیست منم قلم چی ترازم زیاد جالب نیست

لایک نکن باشه ؟. بالاخره پیداش میشه رنگین کمون🌱💚🌈 اللهم عجل لولیک الفرج . 
عزیزم خیلی سبز بهتره یا مشاوران من عربی مشاوران را داشتم زیاد جالب نبود از دهم شنیدم که میگن کتابای ...

عربی هم مشاوران خوبه هم خیلی سبز 

مهم اینه تو تست بزنی و بخونی

قلم چی کتاب روانش خوبه من دارم 

فنون خیلی سبز خوبه 

البته یشری مشکلات روحی هم دارم که دائم ذهنم درگیره

اول پدر و مادرتو متقاعد کن که اینجوری از درس خسته میشم میخونم اما تفریحم باید داشته  باشم  البته رشته شما رقابت شدید هست و باید هدف داشته باشی و تلاش کنی تا موفق بشی 

لایک نکن باشه ؟. بالاخره پیداش میشه رنگین کمون🌱💚🌈 اللهم عجل لولیک الفرج .