2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فعلا گفته هر سه ماه بیا من نرفتم

ببخشید واقعا سه ماه ؟ من واسه یک ماه بیشتر دارو نمیده 😟سه ماه خیلی بهتره که .......

پدر یادم نمیره مهربونیت  ❤ پدر یادم‌ نمیره هم‌زبونیت❤ 
2731
فقط بخاطر ویزیته هیچی نیس همونارو میدن 

آره درست میگین دقیقا همینه من هر ماه میرم همونا رو میده ن دارویی اضافه میکنه ن کم یا مثلا تغییر دوز همون سیتالوپرام با پرانول 😐من همش منتظرم ماه بعدی ی چیزی اضافه یا کم کنه 

چرا ؟ من پانیکم 

پانیک افسردگی استرس

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست�🤍💙🧡🌀ترسهات رو بترسون قبل از اینکه اون تو رو بترسونه💣🫵🏻
پانیک افسردگی استرس

میگما هروقت میرید ویزیت میشید داروهاتونو عوض میکنن ؟ من همش همونا رو میدن بهم میگم نکنه روانپزشکم بیسواده الان دوستان میگن سه ماه یکبار ویزیت میشن به من میگه هر ماه بیا کلا سه ورق دارو مینویسه

میگما هروقت میرید ویزیت میشید داروهاتونو عوض میکنن ؟ من همش همونا رو میدن بهم میگم نکنه روانپزشکم بی ...

من دوساله نرفتم دکتر... ورق قرص رو میبرم داروخانه ازش میگیرم.. ولی با بدبختی

بنظرم هیچی مثل ورزش کردن و مشغولیت ذهنی نمیتونه به ماها کمک کنه الان من میخوام دارومو قط کنم دیگه حس میکنم با ورزش حالم خیلی بهتره تا دارو... و البتههه در کنارش بایددد تراپی بشی وگرنه در دراز مدت بهت کمک نمیکنه فقط همش باید دوز ت رو بیشتر کنی... 

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست�🤍💙🧡🌀ترسهات رو بترسون قبل از اینکه اون تو رو بترسونه💣🫵🏻
من دوساله نرفتم دکتر... ورق قرص رو میبرم داروخانه ازش میگیرم.. ولی با بدبختی بنظرم هیچی مثل ورزش ...

ممنون ،من همش منتظرم ماه بعدی داروی جدید بده و معجزه اتفاق بیفته 😏😢😁گفتم شاید اصلا این دکترم چیزی بلد نیست ،شاید بقیه داروهاشون رو تغییر بدن که خوب شدن ولی از چندتا از دوست و دوربریامم پرسیدم اوناهم گفتن ن ،همونا تکرار میشن 

آره درسته مشغولیت ذهنی و ورزش عالیه من بزرگتررررین مشکلم که باعثه پنیکم میشه اینکه واسه کوچیک ترین چیزا عذاب وجدان میگرم و ناراحت میشم اگه این خصلت رو درست کنم نصف راه رو رفتم ،همش میگم کسی ازم رنجیده نشه🙄چون به کارما تقریبا اعتقاد دارم

سلام من چون نمیتونستم پیام بدم اینجا نظر میذارم ببخشید 

شما شکستگی مهره های کمرتونو عمل نکردین؟ منم تقریبا شرایط شما رو داشتم و دکترا گفتن خودت تصمیم بگیر ! میخواستم یکم از شرایطتون بگین و اینکه مشکلی پیدا نکردین؟ کجای مهره هاتون شکسته بود؟ قوز پیدا نکردین؟ کی فیزیوتراپی و آب درمانی رفتین؟ تحت نظر کی بودین؟

ناباروری شاید اما ناباوری که ندارم❣️