2733
2739
عنوان

از لیلی به ملوسکِ ساجده 😍😂

| مشاهده متن کامل بحث + 513 بازدید | 53 پست
خب پس مثل اینکه اسکلی بیش نبود  اوووه ادم مریض که اینجا زیاد هست

اره بابا چون من راه های ارتباطی رو بستم دیگه به تو متوصل شدن

من بخاطر این ک مزاحم تو شدن معذرت میخوام

ایگنورشون کن نادیده بگیر

این کاربری به شعبه ی جدیدی انتقال یافت🦦میتونی بگردی پیداش کنی🦦
اره بابا چون من راه های ارتباطی رو بستم دیگه به تو متوصل شدن من بخاطر این ک مزاحم تو شدن معذرت میخو ...

خواهش میکنم عزیزم حتما به ارجا میدمشون به جای مناسب 

بلاخره مهندسیه و هزار دردسر🧿

نی نی سایت اینجایی برا من تموم شد که به مرلین مونرو گفتن زشت!! گفتن منم مثل این عمل زیبایی و آرایش میکردم خوشگل میشدم !!😐 اخه لعنتیا شوخی شوخی با اسطوره زیبایی هم شوخی😐 دیگه با من از کاربرای سم اینجا حرف نزنید من سم خونم تا ۱ سال تکمیل شد 😂 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهش میکنم عزیزم حتما به ارجا میدمشون به جای مناسب  بلاخره مهندسیه و هزار دردسر🧿

آره لی لی جان

اصن منِ مهندس که نمیام خودمو درگیر این حواشی کنم که  

آره لی لی جان اصن منِ مهندس که نمیام خودمو درگیر این حواشی کنم که    

رفتی پیاده روی یا نه 

نی نی سایت اینجایی برا من تموم شد که به مرلین مونرو گفتن زشت!! گفتن منم مثل این عمل زیبایی و آرایش میکردم خوشگل میشدم !!😐 اخه لعنتیا شوخی شوخی با اسطوره زیبایی هم شوخی😐 دیگه با من از کاربرای سم اینجا حرف نزنید من سم خونم تا ۱ سال تکمیل شد 😂 
2731
نه دیگه   گرم صحبت با تو شدم  الان میرم🐴 گجنمه

خوش بگذره 

وای منم دلم فلافل میخواد 😂

خوش بگذره  وای منم دلم فلافل میخواد 😂

وااااقعا جات خاااالی دوتایی اگه میرفتیم خیلی می‌چسبید

وای فلااااافلللللللل

آخ آخ منم دلم‌خواست ک

2740
من برم دیگه واقعا عزیزم بیام احتمالا بخوابم غراب یا شب باهم حرف میزنیم فعلا عشق دلممممممم

برو به سلامت ❤😚