2733
2734
اره دقیقاً 

فقط نمیدونم اینایی که میان اینجا میگن عمل کرده چی می زنن 😐😐😐😐یه هفته پیش یه اقا تاپیک زدبرام اثر کرده، بقیه هم تعریف میکردن که خوبه داره اثر میکنه، من نوشتم واقعیه ؟؟؟گفتن موج منفی نده برو بیرون از تاپیک😐😐😐😐

آخه اصلا با عقل جور در نمیاد . فقط تلقین کردنه .

یه جا خوندم که میگفت همه ی آدما درواقع چشم رنگی دارن که برای افرادی که چشم هاشون تیره و قهوه ایه تجمع ملانین های رنگ تیره باعث میشه چشمشون روشن دیده نشه و سابلیمینال های تغییر رنگ چشم این ملانین هارو کم کم از هم دور تر میکنه و... ولی تدوام میخواد گوش دادن بهش و اراده خیلییی قوی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فقط نمیدونم اینایی که میان اینجا میگن عمل کرده چی می زنن 😐😐😐😐یه هفته پیش یه اقا تاپیک زدبرام اثر ...

واقعیه برو بیرون الانم🤣

کاتبا اسرار ایزد را رها کردم ولی زاهدا امشب دعایی کن من از خود برهم.
2731