2733
2734
عنوان

لانه گزینی هس یا پریودی ؟ عکس گذاشتم اونایی حالتون بهم میخوره نیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 23849 بازدید | 28 پست
منم همین طور بود و حامله بودم.

چند روز مونده به موعدت بود عزیزم ؟ اگه بگی ممنون میشم

من ماههپیش هم این موقع ها تا ۴ رپز لکه بینی داشتم قط شد دو رپز بعدش خونریزی شدید داشتم تا ۴ روز که دکترم گفت سقط شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند روز مونده به موعدت بود عزیزم ؟ اگه بگی ممنون میشم من ماههپیش هم این موقع ها تا ۴ رپز لکه بین ...

برای هر کسی متفاوته.من بعد ۳ هفته بعد موعد این لکه بینی را داشتم .اما شما چون نزدیک پریوده و حالت لکه هست احتمال داره مربوط به لک لانه گزینی باشه. فردا یه تست بده اگه مثبت بود فعلا استراحت داشته باش.انشائ الله بارداری. از تاریخ پریودی هم که ۷ هفته شد برو سونو قلب جنین.

حسبی الله💚
2742
برای هر کسی متفاوته.من بعد ۳ هفته بعد موعد این لکه بینی را داشتم .اما شما چون نزدیک پریوده و حالت لک ...

من ۳۰ هرماه پریود میشم 

ماه قبل نشدم۱۱ شدم الانم ۲۸ لکه دیدم مث این خانم ولی قط شد خون رنگ روشن تقریبا 

یکم 

من پریودی بعدیم  11 یعنی تقریبا یهفته دیگ پریودیمه ممکنه باردار باشم؟از روش جلوگیری طبیعی استفاده میکنم

2740
پریودی

عزیزم‌ببخشید می تونم ازتون یه راهنمایی بگیرم دارم سکته میکنم از ترس، قبلا پرسیده بودم رابطه بدون دخول توی عقد باعث بارداری میشه با وجود اینکه پریود شدم،،   دیگه هم رابطه نداشتم با همسرم‌  الان موعودمه علائمشو دارم ولی هنوز خون نیومده توی ترشحم یه هاله کم رنگ دیدم میترسم خیلی میترسم لانه گزینی و این حرفا باشه، اگه عکسشو براتون بفرستم‌ میتونین راهنماییم کنین که لانه گزینیه یا نه؟؟؟؟

برای هر کسی متفاوته.من بعد ۳ هفته بعد موعد این لکه بینی را داشتم .اما شما چون نزدیک پریوده و حالت لک ...

عزیزم‌ببخشید می تونم ازتون یه راهنمایی بگیرم دارم سکته میکنم از ترس، قبلا پرسیده بودم رابطه بدون دخول توی عقد باعث بارداری میشه با وجود اینکه پریود شدم،،   دیگه هم رابطه نداشتم با همسرم‌  الان موعودمه علائمشو دارم ولی هنوز خون نیومده توی ترشحم یه هاله کم رنگ دیدم میترسم خیلی میترسم لانه گزینی و این حرفا باشه، اگه عکسشو براتون بفرستم‌ میتونین راهنماییم کنین که لانه گزینیه یا نه؟؟؟؟