2733
2734
عنوان

بنظرتون کدوما،قشنگتره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 177 بازدید | 22 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

فرش اولی خوشگله....اگه به رنگ کابینتت میاد....پرده هم نه جالب نبود

بازم نشد.باور کن آنقدر ها هم سخت نیست فهمیدن اینکه بعضی ها می آیندکه نمانندنباشندنبینندو تــو اگر تمامی دنیا را هم حتی به پایشان بریزی آنها تمامی بهانه های دنیا را جمع می کنندتا از بین آنها بهانه ای پیدا کنند که بروند دور شوند.که نمانند اصلا پس به دلت بسپار وقتی از خستگی های روزگار پناه بردی به هر کسی لااقل خوب فکر کن ببین از سر علاقه آمده، یا از سر … !تا دنیایت پر نشود از دوست داشتن هایِ پر بغض که دمار از روزگارت درآورد !
اینارو برای آشپزخونه میخوای؟

نه فقط لوزی واسه آشپز خونه میخوام

گفته بودم که اگربوسه دهی توبه کنم،بوسه دادی وچوبرخواست لبت از لب من،توبه کردم که دگرتوبه ی بیجانکنم.استخراج:1توبه ی گرگ مرگ است دیگر به چشمان هم اعتمادی نیست ۲هرکی گفت 💋بده ،ندیم.حرف زدیم عمل کنیم وتوبه ی بیجانکنیم.           
کابینتات چجوره؟ چه رنگه؟ 

کرمه

گفته بودم که اگربوسه دهی توبه کنم،بوسه دادی وچوبرخواست لبت از لب من،توبه کردم که دگرتوبه ی بیجانکنم.استخراج:1توبه ی گرگ مرگ است دیگر به چشمان هم اعتمادی نیست ۲هرکی گفت 💋بده ،ندیم.حرف زدیم عمل کنیم وتوبه ی بیجانکنیم.           
نه فقط لوزی واسه آشپز خونه میخوام

به نظرم جالب نیست 

اگه میتونی فرش بخر ..از این فانتزی ها نخر 

چون فرش آشپزخونه هم زود کثیف میشه. هم تند تند میشوری دیگه فانتزی ها خراب میشن

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔