2737
2739
والا بگو مجبوری خب همون شب میگرفتی اینجوری بدتر آبروریزیه که

اه اه دیگه نرفتم اون هر ماه میاد من دیگه نرفتم متنفرم از کاراش اخ زن خونه هر روز تا ۲ میخوابی بجهنم من چرا ناهر دعوت میکنی بزور و ایه و قران🤐🤐🤐🤐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اه اه دیگه نرفتم اون هر ماه میاد من دیگه نرفتم متنفرم از کاراش اخ زن خونه هر روز تا ۲ میخوابی بجهنم ...

بیخیال

یکاری کن اونم کمتر بیاد 

خوشت میاد سرویس بدی

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!
بابا شما خیلی حساسی  من غذا رو از فریزر هم در بیارم مزش عالیع

اره معده ام حساسه

دوره دانشجویی بدبخت بودم

نه غذای سلف میخوردم

نه میتونستم فریزری بخورم

برنج اصلا گرم شده نمیحورم

غذاهم باید تازه بپزم بخورم ،گرم بشه نمیتونم😅😅😅

2731

خودشت اگر گوشت قرمز داره مزش عوض نمیشه. اما مرغ یکم ریسکیه گاها تغییر میکنه

برنجو توروخدا همون موقع بپز🤕من تو خونه خودمم برنج مونده نمیخورم چه برسه مهمونی. 

با اینکه من خیلی راحت میگیرم اگر کسی دعوتم کنه غذا بهم املتم بده باز سرحال و خوش برخورد میخورم و کلی تشکرمیکنم. اما رو غذای مونده خیلی حساسم مخصوصا برنج چون سفت میشه و خیلی بدمیشه به مهمون غذای مونده بدی

چرا خراب بشن؟ نمیدونم من خیس میکنم خراب نمیشه شاید به مارکش بستگی داره باید دون تر برداری موقع جو ...

شفته میشن باید دون برداری بله  البته سر گاز بمونی پا برنجت که هیچ برنجی خراب نمیشه 

2738
شفته میشن باید دون برداری بله  البته سر گاز بمونی پا برنجت که هیچ برنجی خراب نمیشه

اخه دیگه غذای مهمونی کخ باید سرگاز باشی و دون برداری

من خانواده شوهرم بالای ۳۰ نفر هستن

هروقت پختم خیس کردم

تازه هم ساده هم باقالی پلو

تا حالا خراب نشده