2737
2734
عنوان

میترسم خیانت باشه خواهش میکنم کمکم کنین😭

| مشاهده متن کامل بحث + 583 بازدید | 48 پست

اه اه اون باید خودش میفهمیده نباید محل سگ بده 

زن های آویزون زیاد هستن تو جامعه ک خون خراب کن شدن اینکه شوهرت سفت بچسبی ک ی وخ خیانت نکنه بدرد نمیخوره اون خودش باید آنقدری عرضه داشته باشه ک با همه سگ باشه الی تو 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین استاتر،  بازبون خوش و بامحبت. با سیاست. 

باهمسرت طی کن که عزیزم اولا اون محیط مناسب نیست. حداقل چهار قل و ایه الکرسی بخون اثر منفیش روی تو نیاد. 

حالا تو این اوضاع نمیشه بیکار بشه ولی دربرابر خلاف سکوت نکنه. اینم تو گناهشون شریک میشه. 

بعد هم بگو الان متاهل شدی،  متعهد شدی. 

بیا جامون رو. عوض کنیم.  اگر من مرد خراب میرسوندم،  چی میشد؟  اگر کار زشتی هست،  برا دوتامون زشت هست. 

بین حرفات هم تشکر کن که تو رو رازدار خودش دونسته.  بهت اطمینان داشته و بهش این اعتماد رو بده که بین خودتون میمونه.  (البته بدون نی نی سایتی ها) 🫣😂

ولی محترمانه ازش بخواه که دیگه تکرار نکنه. اگه رضایت و خوشی تو رو میخواد،  نکنه. 

بعدشم از دلت بیرون کن و لعن بفرست به شیطون. 

شیطونم بیکار ننشسته.  هی توگوشت میخونه. استغفار کن. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
ببین استاتر،  بازبون خوش و بامحبت. با سیاست.  باهمسرت طی کن که عزیزم اولا اون محیط مناسب ...

واقعا ممنونم از همدردیتون

باید همینکارو بکنم بهترین عملیه که میتونم داشته باشم مرسی♥♥

2728