2733
2734
عنوان

دکتر خوب برای جراحی حلقه معده کسی میشناسه

| مشاهده متن کامل بحث + 2000584 بازدید | 65952 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دوستان برای عمل بای پس دکتر عزیزی بهتر هست یا پیمان علی بیگی؟ اگر دکتر خوب دیگه ای هم می‌شناسید لطف ...

هردو عالی 

علی بیگی بهتر 

از تاپیک های قبل من دیدن کنید کاربر مذکر... چون بای پس کردم بخاطر تاپیک (دکتر خوب برای جراحی معده......) میام اینجا بلکه بتونم به کسی کمک کنم ....اینو‌ گفتم که زیاد قربون صدقه نرید
دوستان برای عمل بای پس دکتر عزیزی بهتر هست یا پیمان علی بیگی؟ اگر دکتر خوب دیگه ای هم می‌شناسید لطف ...

رضایی هم خوبه

از تاپیک های قبل من دیدن کنید کاربر مذکر... چون بای پس کردم بخاطر تاپیک (دکتر خوب برای جراحی معده......) میام اینجا بلکه بتونم به کسی کمک کنم ....اینو‌ گفتم که زیاد قربون صدقه نرید
چرا جوابمو کسی نمیده؟ دوستانی ک لاغر شدن پوست بدنتون شل و خیلی ناجور نشده؟

بستگی به خیلی عوامل داره

اینکه اضافه وزن چقدر باشه

چند بار کاهش داشته باشید

یه سری ها هم هستند پوستشون اصلا شل نشده

2738
ممنون  خودتون چی؟

من چون چند بار چاق لاغر شدم ورزش هم رفتم مربی گفت باید عمل کنی

عمل کردین؟

من عمل معده کردم بعدش رفتم ورزش اونجا گفت با ورزش خوب نمیشه باید پیکرتراشی کنی

من عمل معده کردم بعدش رفتم ورزش اونجا گفت با ورزش خوب نمیشه باید پیکرتراشی کنی

خب منظورم این بود پیکرتراشی کردین؟اگه نه خب همین جوری خیلی بد شده؟ببخشید میپرسما چون برام خیلی مهمه 

کاربر قدیمی هستم،،،رمز عبورمو فراموش کردم😅
خب منظورم این بود پیکرتراشی کردین؟اگه نه خب همین جوری خیلی بد شده؟ببخشید میپرسما چون برام خیلی مهمه& ...

نه پیکر تراشی نکردم 

من باهاش راحتم بستگی به هر شخصی داره که چطوری خودشو میپذیره