2733
2734
عنوان

کیا کنکور مجدد تجربی شرکت کردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1571 بازدید | 23 پست
چرا😐

به نظرم اول دلیلت برا این که میخوای بری پرستاری رو بگو تا بگم چرا...چون خیلیا تصور نادرستی درمورد پرستاری دارن...شاید شما هم یکیشون باشی...بعد که میای میبینی با اون چیزی که فکر میکردی خیلی فرق داره.حتی اگه علاقه هم داشته باشی....پرستاری سختیاشو حتی اون موقع هم که دانشجویی نشون نمیده چون دانشجویی ام همش خوش گذرونیه😅 بعد که عملا وارد کار شدی میفهمی.

اره دقیقا😢 سن اصن مهم نیست برام با این که دخترم چون تا ۳۵ سالمم بشه حتی بازم این حسرته به دلم میم ...

پزشکی هم کلی دردسر داده ۷ سال فقط عمومیه الانم درامد عمومی آنچنان نیست بخوای تخصص بگیری هم ۱۵ سالی هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا؟ خیلی هم خوب سال چند کنکور داد؟ مشاور هم داشت؟

حدودا ۲۶سالش بود قبول شد

مشاور فک نمیکنم

خودش بعد قبولی یه مدت کار مشاوره میکرد

لطفا به چیزایی که خودت هیچ نقشی تو به دست آوردنشون نداشتی افتخار نکن! مثل: چهره، قد، رنگ چشم، ماه تولد، ثروت خانوادگی... به شعورت افتخار کن، به تعداد کتابایی که خوندی،اصالت، مهربونی، انسانیت...❤
2728
اره عزیزم بهترین کارو میکنی من مطمئنم به آرزوت می‌رسی اما چون چند سال دور بودی از درس کنکور از خودت ...

اره توقعی ندارم که مثلا همین امسال حتما قبول بشم

میخوام برا ۴۰۳ آماده بشم..کتابای نظام جدیدم خریدم...کتابا که برام مث آب خوردنه.انگار دارم کتاب علوم دبستان میخونم 😅تازه نکات تستیشم بدون کتاب کمک درسی و تستی تا اینجا تونستم دربیارم 😁.آموزش و پرورشم رفتم برا ترمیم معدل...معدلم خوبه ولی میخوام بهترش کنم چون خیلی رقابتی شده.من پزشکای اطرافمو که میبینم واقعا میبینم توانایی هام خیلی بیشتره...برادهمین همش خودمو سرزنش میکنم که چرا من با این توانایی و سطح هوش نتونستم قبول بشم...برا همین خودم فک میکنم جایگاه من و سطح توانایی من چیزی بالاتر از پرستاریه

پزشکی هم کلی دردسر داده ۷ سال فقط عمومیه الانم درامد عمومی آنچنان نیست بخوای تخصص بگیری هم ۱۵ سالی ه ...

ایناش اصن مهم نیست...اگه علاقه باشه همه اینا راحت میشه.

به نظرم اول دلیلت برا این که میخوای بری پرستاری رو بگو تا بگم چرا...چون خیلیا تصور نادرستی درمورد پر ...

دانشجویی کجاش خوش گذرونیه 

کارآموزیاش؟

کارورزیش و شیفت وایسادنش؟

انگار پرستاری نمیخونی عزیزم😐

تویی ک امضامو می خونی تو زیباترین آدمی هسی ک می شناسم😍 ✨پراز انگیزه قوی باهوش و هرروز برای زندگیت تلاش میکنی 🌱تو لایق بهترینایی بالا بالاها می بینمت ب زودی🤍😎✌🏻
دانشجویی کجاش خوش گذرونیه  کارآموزیاش؟ کارورزیش و شیفت وایسادنش؟ انگار پرستاری نمیخونی عزیزم ...

شما وارد کار بشی میفهمی اونا همش خوش گذرونی بوده.

بعدم شما دوره دانشجویی چیزی به اسم شیفت نداری...اره من پرستتتااار نیستم و این چیزارم نمیدونم 😏😅.اون کار دانشجوییه که هر کی خواست خودش میره داوطلب تو مراکز و بیمارستانایی که نیرو میگیرن تازه اونم با حقوق خیلی کم که فقط هزینه راهش میشه بهش میدن...تو دوره دانشجویی تا ترم ۶ کار عملی اسمش هست کار آموزی و دو ترم آخر یعنی ۷ و ۸ میشه کارورزی...گفتم که بدونی .که اونم اسمش شیفت نیست. شیفت یعنی به عنوان یه پرستار طبق ساعت قانونی بری و برگردی ولی دوره دانشجویی اینطوری نیست...دیر میری و زودم برمیگردی .اگه دانشگاه دولتی باشی سخت گیریاش بیشتره البته در این مورد و بعضی دانشگاهام مثل اصفهان دو ترم آخر شبیه ساز پرستاریه و درواقع شما دانشجویی ولی باید مث یه پرستار شیفت بدی که اونم حقوقش خیلی کمه .چون پرستار نیستی و دانشجوییی تا وقتی هم دانشجویی هیچ گونه مسئولیتی باهات نیست وهمین یعنی بخش مهمی از خوش گذرونی هات...امید وارم درک کنی چی میگم...چون فقط اونایی که این رشته رو خوندن میفهمن حرفامو. برا همینه که میگم پرستاری تا وقتی عملا واردش نشدی نمیفهمی یعنی چی بعد که شدی پرستارو ۴ سالت تموم شد و واقعی وارد کار شدی اون وقت میفهمی پرستاری واقعی یعنی چی.

در ضمن عزیزم اگه چیزی رو نمیدونید یا شک دارید یا صرفا طبق شنیده هاتون از دوستان و اطرافیان درمورد حداقل پرستاری شنیدید درموردش نگید...حداقل بپرسید تا کسی که خودش تخصصشه بهتون بگه...

من خودم دوسال متوالی کنکور دادم و الانم کارشناس پرستاری ام.چیزی هم که طبق شنیده ها باشه باور نمیکنم چون خودم عملا پرستارم و داخلشم و نیازی به شنیده ها درباره پرستاری ندارم.

2740