2737
2734
عنوان

بی بی چک هاله دارو تاخیرپری

| مشاهده متن کامل بحث + 251 بازدید | 24 پست

مارک ویتا مزخرف هاله الکی میندازه دیروز صبح اینو زدم گفتم عهه مثبت ولی خب پری شدم

دنیا پراز آدمای خوبه اگر نمیتونی یکیشونو پیدا کنی خودت یکی از اونا باش😍 کاربر قدیمی هستم تعلیق شدم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سابقه تاخیرم داشتی؟ دارو خوردی؟

اره پریودم نا منظم چون علائم حاملگی داشتم تست زدم که شد این گفتم مثبت ولی پریود شدم قشنگ😂😂😂 اتفاقا دارم حس میکنم سیکل داره منظم میشه 

و دارو هم نخوردم

دنیا پراز آدمای خوبه اگر نمیتونی یکیشونو پیدا کنی خودت یکی از اونا باش😍 کاربر قدیمی هستم تعلیق شدم....
امروز یه بی بی دیگه میزنم ببینم چی میشه

انشاالله خیره من یه نمه هاله حس میکنم تست بزن دست بهش نزنی تا تکون نخوره 

2740
اره پریودم نا منظم چون علائم حاملگی داشتم تست زدم که شد این گفتم مثبت ولی پریود شدم قشنگ😂😂😂 اتفاق ...

نه من منظمه نهایت دوروز عقب بندازم الان ریخته بهم سیستمم اسکلم کرده تا عصرببینم چی میشه

اللهم  صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 
نه من منظمه نهایت دوروز عقب بندازم الان ریخته بهم سیستمم اسکلم کرده تا عصرببینم چی میشه

پس انشاالله هستییییییییی