2737
2739
عنوان

حس ششم دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 20024 بازدید | 1589 پست
وای دوقلو 😱 من اصلأ حرفتون رو متوجه نمیشم آبجی  

اره دورت بگردم

کجاشو متوجه نشدی بگو بگم بهت 

اگه مبحث چاکرارو  میگی تو گوگل سرچ کن توضیحش میاره در موردش اینم سرچ کن که معایب پرکاری چاکرا ها چیه یا مزایای تعادل بودنشون 

اره دورت بگردم  کجاشو متوجه نشدی بگو بگم بهت  اگه مبحث چاکرارو  میگی تو گوگل ...

ینی فکر می‌کنی دوقلو میارم ؟؟

❌❌❌❌❌❌نی نی من پس کی میخواهی بیای تو دلم خیلی به بودنت نیاز داریم منو بابا  مهربونا میشه برام دعا کنید 😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای دوقلو 😱 من اصلأ حرفتون رو متوجه نمیشم آبجی 

مثلا همین امضایی  که گذاشتی  

برای من این حس منتقل میشه که در حسرتی و چون نداری غصه میخوری 

به جای این امضات  بنویس خدایا شکرت که در سلامت کامل هستم و عاشقانه کودکم رو دوست دارم یا هر چیزی که دوست داری   (  جوری بنویس که انگار همین الان داریش) 

مثلا همین امضایی  که گذاشتی   برای من این حس منتقل میشه که در حسرتی و چون نداری غصه میخور ...

خب غصه میخورم دیگه ینی واقعا شما بابت سر های مهم زندگی تون که ندارید غصه نمیخوریذ مثلا

❌❌❌❌❌❌نی نی من پس کی میخواهی بیای تو دلم خیلی به بودنت نیاز داریم منو بابا  مهربونا میشه برام دعا کنید 😔😔
2731
من باورم اینه بستگی داره تو باورش داشته باشی یا نه!! 

نمی‌دونم والا چی بگم 

خب غصه میخورم دیگه ینی واقعا شما بابت سر های مهم زندگی تون که ندارید غصه نمیخوریذ مثلا

عزیز دلم 

غصه غصه میاره 

شادی شادی میاره 

زیادنه  اخر اخرش یه روز طول میکشه اونم اگه جدی باشه

چون هیچی ارزش اینو نداره که منو ناراحت کنه 

رو رشد روحت کار کن وقتی روحت قوی باشه بدنتم قوی میشه و هر چیزی بخوای انجام میشه بدون شک

عزیز دلم  غصه غصه میاره  شادی شادی میاره  زیادنه  اخر اخرش یه روز طول میکشه ا ...

کاش بتونم درسته خاستن توانستن هست ولی واقعاً فقط حرفه 

2738

همیشه شکر گزار باش حتی تو بدترین شرایط 

شاید اون شرایط باعث رشد تو میشه! نگو خدایا چرا من! 

چون بالایی از چیزی خبر داره که ما نداریم قطعا به نفع ما هست حتی  اگه جلوه ی خوبی نداشته باشه

کاش بتونم درسته خاستن توانستن هست ولی واقعاً فقط حرفه 

میتونیی کاش نداریم!!! 

تو وقتی میتونی خواستتو  داشته  باشی که بهش هر روز و هر دقیقه ارتعاش مثبت بفرستی و فک کنی همین الان داریش  و وابسته نباشی 

نه اینکه بشینی یه گوشه و غم بخوری هی با خواهش و التماس بخوای

نور عشق و ارامش  بهت جاری باشه بوسس به کوچولو ها 

تغذیتم نرمال کن مامان خانوم

میتونیی کاش نداریم!!!  تو وقتی میتونی خواستتو  داشته  باشی که بهش هر روز و هر دقیقه ...

وای چه جالب کدوم کوچولو من یکی هم کافیه والا 😄😄

تو بطن زیبات جیگر  سوره ی مریم هم یادت نره زیبا

چرا میگید دوتا ینی واقعا حستون میگه دو قل میشه

میشه یه حس ششمی منو دریابه؟؟؟

تو هر تاپیک حس ششم دیدم سوالمو نوشتم ولی هنوز به جوابی نرسیدم

من چند وقتی هست پیگیر استخدام تو یه شرکتی هستم

یجورایی رویا و آرزوی من شده

میخام بدونم در نهایت اونجا استخدام میشم؟؟؟

2706