2737
2734
یه بخشی از اون لذت که  بابت فانتزی های هستش که رسانه ها ساختن ببین تبخال لب داره طرف میشه تبخال ...

طرفین که با فرد دیگه رابطه ندارن منطورم زن و شوهره ، من نامزدم ۲ ساله ، نامزدم خیلی به این نسئله علاقه نشون میده ولی من تا الان مقاونت کردم .

میشه منو راهنمایی کنید که چجوری انجام بشه کم خطره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید در رابطه استفاده از تف ضرر داره ؟

عزیزم  قبل از رابطه با هم معاشقه‌ کنید 

یه جوری که تشنه همدیگه بشید . نیازی به تف دیگه نیست

اینجوری لذت بیشتری هم میبرید

‏یه‌ جا خالد حسینی تو کتاب بادبادک باز میگه: "امیدوارم خدایی که آن بالا هست، به‌ جز آمار برداری از ویسكی خوردن و گوشتِ خوک خوردنِ آدمها، حواسش به چیزهای مهم‌تر دیگری نیز باشد."
طرفین که با فرد دیگه رابطه ندارن منطورم زن و شوهره ، من نامزدم ۲ ساله ، نامزدم خیلی به این نسئله علا ...

ببین در کل اینطور روابط امن نیستش بهتره خودت یه روش دیگه پیدا کنی که خیلی بیشتر تحریک و هیجان زده بشه تو رابطه آروم و بی حرکت نباش و کارای باحال کن و به نظرم باهاش صحبت کن که بهتره رابطه دهانی یا و اصلا مقعدی نداشته باشین، مطمئن شو سالم هستش و قبلا رابطه نداشته و در نهایت اگه نیاز شد حتما از کاندوم استفاده کن  

2731
ببین در کل اینطور روابط امن نیستش بهتره خودت یه روش دیگه پیدا کنی که خیلی بیشتر تحریک و هیجان زده بش ...

این هایی که گفتین چشم رعایت میکنم ، نه با کسی رابطه نداشته از رابطه مقعدی هم کلا خوشم نمیاد و از اول گفتم که من انجام نمیدم ایشونم پذیرفته .

ببخشید برای مطمین شد باید آزمایش اینا بدیم یا علائم اینا نداشته باشه کافیه؟

ممنونم که وقت میزارید♥️

این هایی که گفتین چشم رعایت میکنم ، نه با کسی رابطه نداشته از رابطه مقعدی هم کلا خوشم نمیاد و از اول ...

آفرین خوب کاری کردی، به نظرم با متخصص مشورت کن، اگه ازش مطمئنی که تا حد زیادی حله ولی بازم بهتره مشورت بکنی و شاید نیاز به آزمایشم بشه اره بدون علائم هم ممکنه مشکلی وجود داشته باشه خلاصه که مطمئن بشی ضرر نداره 

2738