2737
2739
عنوان

تاریخ زایمانو طبق چی حساب میکنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 361 بازدید | 26 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من دکترم فقط طبق اولین روز اخرین پریودم حساب میکنه  خودمم همینجور و سنو ان تی مثل همون تاریخ پ ...

برا منم تاریخ پریود و سونو ان تی فقط یه روز باهم فرق دارن ولی انومالی رو یه هفته کمتر گفت

شما الان چند وقتتونه اکثر دکترا با اخرین پریودی حساب میکنن

تیکر بارداریم طبق سونوی ان تی هست ولی طبق اخرین پریودی اگه حسابش کنم یه روز جلوتره تاریخ زایمانم

2738
برا منم تاریخ پریود و سونو ان تی فقط یه روز باهم فرق دارن ولی انومالی رو یه هفته کمتر گفت

بله درسته 

اشکال نداره منم چه انومالی بچه اولم چه این یکی انومالی هام با چندروز کمتر بود مثلا میگفتم الان ۱۸ هفته کامل هستم میرفتم سونو ۱۷ هفته و ۱ روز بودم 

یه هفته اشکال نداره شماهم تاریخ محاسبه انومالی براتون مهم نباشه 

فقط یا طبق پریودیتون یا ان تی حساب کنین 

بیمارستانم سر بچه اولم فقط سونو ان تی رو از من خواست برا محاسبه که ببینه چند هفته ام و سونو اخری که ببینه وزن بچه چند زده 

دیگه کاری به انومالی نداشت 

دکترمم که کلا همون طبق پریودیم حساب میکنه 

دست و پا گر بشکند با نسخه درمان میشود/ چشم گریان هم دمی با بوسه خندان میشود/ ای خدا هرگز نبینم بشکند قلب کسی/ دل شکسته باطنش از ریشه ویران میشود....دِل مَرَنجان که زِ هَر دل بخدا راهی هست ....چه زیبا گفته مولانا : تا نباشد امر حق برگی نیفتد از درخت 
تیکر بارداریم طبق سونوی ان تی هست ولی طبق اخرین پریودی اگه حسابش کنم یه روز جلوتره تاریخ زایمانم

معمولا ما یه هفته که پریودیم رو نمیتونیم که باردار بشیم پس از یه هفته بعد احتمال بارداری هست وچون دقیق معلوم نیس کدوم روز  تخمک باردار شده تو سونو ها احتمال خطا هست