2737
2739
عنوان

اگه زنگ بزنم ب جاری سابقم (طلاق گرفتم ) خیلی ضایع است؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3972 بازدید | 112 پست
در مورد سالگرد پدر شوهرم ک چکار کردن . اولین سالگردش بوده .  میگی ضایع است؟

خب زنگ بزنی بگی چیکار کردن که چی؟ این موضوع حتی در ارتباط باشماهم نیست دیگه فقط کنجکاوی نابجا وبیمورد بحساب میاد، کلا اصلا دیگ درباره اونا ن پیگیر باش نه باهاشون تماس بگیر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین گلم گذشته تموم شده رفته باید فاتحه اشم خوند  نباید حتی فکر کنی بهش چه برسه بری امار بگیری

درسته ... چشم سعی میکنم ...

تو از مَن هیچی نمیدونی! قضاوتم نکن حالم خرابه ! دنیا هیچ خوشی ای برام نذاشت ... آرزومه یه روز قلبم بهم فشار بیاره و بمیرم ... تا راحت شم ازین دنیا و آدماش ... آدماش ک میگم حتی از نزدیک ترینامم هم زخم خوردم... ولی خدا واقعا منو نمیبینی ؟ این حجم از غصه و درد خیلیه ها .... آرزوی بعدیمم خوشبختیه تویه تو خوش باشی من حالم خوبه 💔 😔
2742
شما قبلا باهم خوب بودید ولی حالا چون طلاق گرفتید جاریت دوست نداره باهات رابطه داشته باشه متاسفانه م ...

نه بابا ما اصلا راه مون دوره و من اصلا شماره شوهرشم ندارم اصلا راه مون دوره ... من میگم ی فکرای دیگه ممکنه بکنه

تو از مَن هیچی نمیدونی! قضاوتم نکن حالم خرابه ! دنیا هیچ خوشی ای برام نذاشت ... آرزومه یه روز قلبم بهم فشار بیاره و بمیرم ... تا راحت شم ازین دنیا و آدماش ... آدماش ک میگم حتی از نزدیک ترینامم هم زخم خوردم... ولی خدا واقعا منو نمیبینی ؟ این حجم از غصه و درد خیلیه ها .... آرزوی بعدیمم خوشبختیه تویه تو خوش باشی من حالم خوبه 💔 😔
عزیزم اصلا زنگ نزن به هیچکدومشون حتی شوهرت

😔

2740