2733
2739
عنوان

برادر خانم عموم سر سفرش گ.و زیده

| مشاهده متن کامل بحث + 3878 بازدید | 192 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا من بیماری  روده تحریک پذیرم از بس گوزام زیاده نمیتونم ازدواج کنم ای کاش گوز مثل عطسه بود ع ...

قرص دایجستیو بخور یه عمر دعام می کنی

تیکرم برای بارداری نیست🩵
2731
عزیزم یکی بیاد خونت مهمونی از عمد سر سفرت بگوزه بعدم بزنه زیر خنده کی پرروعه؟این چیزا اصلا واسه ما ع ...

بعد از گوز غیر عمدی هم معمولا خنده پیش میاد ...... 

شما از خندیدنشون به این نتیجه رسیدین که عمدی بوده ؟؟؟

2740
اومدم از بیانات دوستان استفاده کنم    

خوش اومدی آبجی..مراقب باش فضای اینجا منو تاحد افسردگی میبره گاهی سعی میکنم توی تاپیکهای غصه دارنرم ولی شیطونه مگه بزاره...بهرحال دلت بدون غصه عزیزم

تو دنیای منی اما....به دنیا اعتمادی نیست.......(*دوستان من خانم هستم اسم کاربریم گول زنندس*  
خوش اومدی آبجی..مراقب باش فضای اینجا منو تاحد افسردگی میبره گاهی سعی میکنم توی تاپیکهای غصه دارنرم و ...

چشم عزیزم خودت که میدونی خواهرت شوخ طبعه هرتاپیکی برم برای مزاح و شوخی میرم شما هم سخت نگیر زندگی رو سلام به زن داداش برسون خخخ

چشم عزیزم خودت که میدونی خواهرت شوخ  هرتاپیکی برم برای مزاح و شوخی میرم شما هم سخت نگیر زندگی رو ...

فدات شم زن داداش دل خوشی ازت نداره ها    ولی بازم چشم سلامتومیرسونم ...دوس داشتی درخواستموقبول کن   

تو دنیای منی اما....به دنیا اعتمادی نیست.......(*دوستان من خانم هستم اسم کاربریم گول زنندس*