2733
2739
جدی میگی عزیزم پس اگه خطرناک بود الان اینجا نبودیم؟🤒 حالا من یبار دیگه بعد سه سال میخوام برم سونو ...

عزیزم الان چطوری ؟ منم دوهفته بعداز یه سرماخورگی خیلی سخت سمت راست گلوم ورم کرده و بعضی وقتا تیر میکشه ،رفتم دکتر عمومی کوآموکسی کلاو داده میگه یه هفته بخور خوب نشدی برو متخصص برای بررسی بیشتر ....خیییییلی استرس دارم 

عزیزم الان چطوری ؟ منم دوهفته بعداز یه سرماخورگی خیلی سخت سمت راست گلوم ورم کرده و بعضی وقتا تیر میک ...

برای من زیر چونه ام هست دست میزنم هنوز ورم داره و درد میگیره

نگران نباش عزیزم برای منم بعد یسرماخوردگی شدید اینجوری شد و با دارو هم رفع نشد

یه سونو بدی خیالت راحت میشه من چند ماه پیش دوباره سونو دادم دوباره زده لنف نود ری اکتیو دکتر گفت یعنی در اثر عفونت بزرگ شده

خدایا خودت کمکم کن🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای من زیر چونه ام هست دست میزنم هنوز ورم داره و درد میگیره نگران نباش عزیزم برای منم بعد یسرماخور ...

عفونت کجا ؟ عفونت مگه با دارو رفع نمیشه ؟ 

یعنی از سرماخوردگی دو هفته پیش چیزی مونده ؟ 

عفونت کجا ؟ عفونت مگه با دارو رفع نمیشه ؟  یعنی از سرماخوردگی دو هفته پیش چیزی مونده ؟

نمیدونم نگفت عفونت کجا فقط گفت بخاطر عفونت بزرگ شده احتمالا بخاطر سرماخوردگی و عفونت گلو بوده

عفونت رفع شد ولی ورم غدد لنفاوی من نه همچنان ورم داره از اوایل سال ۹۹ تا الان

خدایا خودت کمکم کن🙏🙏
2731
نمیدونم نگفت عفونت کجا فقط گفت بخاطر عفونت بزرگ شده احتمالا بخاطر سرماخوردگی و عفونت گلو بوده عفونت ...

یعنی اگه سونو بدم و مشخص بشه از عفونت بوده خطری نداره؟ 

دردش چی ؟

من خیلی استرس دارم ممکنه دردش از استرس باشه ؟

یعنی اگه سونو بدم و مشخص بشه از عفونت بوده خطری نداره؟  دردش چی ؟ من خیلی استرس دارم ممکنه در ...

آره اگه از عفونت باشه خطرناک نیست تو سونوتون مینویسه لنف نود ری اکتیو

دردش طبیعیه دیگه برا منم دست بزنم درد میگیره و تا چند روز دردش میمونه سعی کن دستش نزنی 

خدایا خودت کمکم کن🙏🙏